Vipbakim

Evde Kaş Bakımı Nasıl Yapılır?

Evde Kaş Bakımı Nasıl Yapılır?

Bilindiği üzere hanımlar ve erkekler artık kaş bakımlarını ortak bir payda üzerinde yapıyorlar. Eski dönemlerde erkeklerin bu tip bakımlardan uzak durduğu söylense de, artık günümüz şartlarında erkeklerin de bu tip bakımları aksatmadan yapması gerekmektedir.

Makalemiz üzerinden sizlere evde kaş bakımı konusu ile alakalı bir değerlendirme yapmanızı sağlayacak, böylelikle sorunsuz bir şekilde tüm işlemleri de edinmeniz hususunda bilgiler temin edeceğiz. Evet, artık kuaförlere gidip kaşınız için ücret ödemeye son! Çünkü evde kaş bakımı çok kolay ve makul bir şekilde yansıtılıyor!

Kaş Bakım Aşamaları!

  1. Birçok çeşitten oluşan kaş bakım durumu söz konusu olabilmektedir. En yaygın olanı ise hintyağı, badem yağı, fındık yağı gibi yağları karıştırarak uygulanan formüldür. Her akşam yatmadan önce bir kulak çubuğu yardımıyla kaşınıza ve kirpiklerinize sürüş yaparak dökülmeleri engelleyebilir, parlak ve doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz.
  1. Az görülse de kaş dökülmesi gibi sorunsallar ile karşılaşma durumu mümkündür. Bazı durumlarda bağışıklık sisteminin zayıflaması, hastalıkların ortaya çıkması, ilaçların yan etkisi, kalıcı makyaj, kaşlarla çok oynama, kaşları yolma gibi sebepler döküntü problemleri yaratabilmektedir. Bunların önüne geçmek için zeytinyağı veya bademyağı gibi ürünleri kullanarak dilediğiniz gibi kaş dökülmelerinin önüne geçebilirsiniz.

 

  1. Kaş boyası yaptırmadıysanız bu maddemizde deneyecek olan hanımlarımız için gelsin. Kaşları belirginleştirmek ve hatları kalınlaştırmak açısından kaşınız ile uyumlu olan doğru tona sahip boyalar kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra özel kaş kalemleri, göz farları ile de boyamalar yapmak mümkündür! Kaş fırçasını göz farına batırın ve daha sonra kaşlara küçük vuruşlar yaparak uygulayabilirsiniz. Hem doğal, hem de yumuşak bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Suna Dumankaya Kaş Kremi!

Kadınlara en iyi tavsiyeleri sunan Suna Dumankaya, bu yöntemle beraber artık evde kaş bakımı yapmak isteyen hanımlarında yardımına koşuyor! Kaş ve kirpiklerde yumuşatıcı ve besleyici etki gösteren formülünü şimdi sizler için açıklıyoruz!

Badem yağı, e vitamini ve peptit maddesinin içinde bulunduğu bu karışımı makul fiyatlar ile satışa sunan Suna Dumankaya, 30 ml’lik şişeleri ile hanımların kaş bakımını en iyi şekilde yapmalarını sağlıyor. Yatmadan önce arındırdığınız kirpik ve kaşlarınıza uygulayacağınız bu formül ile beraber kısa sürede istediğiniz sonuçlara ulaşacak ve tam anlamıyla hayalini kurduğunuz kaşlara sahip olacaksınız!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.