Vipbakim

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır? Doğal Kaş Ekimi Hakkında Her Şey

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır? Doğal Kaş Ekimi Hakkında Her Şey

Kaş ektirme dökülme, kaşların zarar görmesi gibi durumlar haricinde estetik beklentiler ve kaygılar ile de yapılabilmektedir.

Kaş ile ilgili problemi olan bayanlar estetik amaçlı kaş ektirme işlemi yaptırmaktadırlar. Teknolojinin hızlı gelişmesi hayatımızın her alanda kendini göstermekte ve hayatımıza etkileri hemen her alanda görülmektedir. Teknolojinin gelişimi ile daha önce tedavisi mümkün olmayan hastalıklara çözümler getirilebilmekte ve birçok insana umut vermekte. Sağlık sektöründe meydana gelen bu pozitif gelişmeler aynı zamanda artık günümüzde oldukça popüler olan estetik beklentileri, talepleri etkilerini de göstermekte.

Artık hepimiz saç ekiminin ne kadar yaygın olduğunun, hatta ülkemizde verilen saç ekimi hizmetinin fiyat performans kalitesi ile dünyada birçok ülkenin önüne geçmesi ile beraber ülkemizde ne kadar yoğun bir sağlık turizmi yaşandığını biliyoruz.  Özellikle Arap vatandaşların bu hizmeti almak için ülkemize geldiğinin farkındayız. Kaş ektirme, saç ekimi kadar popüler ve yaygın olarak bilinmese de, yavaş yavaş talep artışı görülmektedir.

 

Güzelliğin Önemli Parçası Kaşlar

Kaşlar yüz güzelliğinin bütünlüğü, ortaya çıkması konusunda estetik olarak büyük öneme sahiptir. Sadece estetik konuları özelinde değil, aynı zamanda jest ve mimiklerin kullanması, yüz ifadelerinin karşı tarafa daha net geçirilebilmesi açısından çok büyük öneme sahiptir. Kaşlarda meydana gelen yanıklar, kazalar, bazı cilt sorunları nedeniyle kaybedilen ve yerine gelmeyen kaşların tedavisi arayışta olabilirsiniz. Daha sık ve fazla kaşlara sahip olmak isteyen kişiler için uygulanan kaş ektirme işlemi için mutlaka profesyonel ve deneyimli bir ekiple çalışılmalıdır.

Kaş Ektirme İşlemi

Kaş ektirme işlemi için vücudun ense bölgesinden alınan kökler, göz kapaklarının iç hizasından başlayarak uygulanır. Uygulama işlemi hastanın veya hizmet almak isteyen kişinin bireysel talepleri ya da istekleri çerçevesinde yapılacağı için, mutlaka işlemlere başlamadan önce detaylı bir görüşme yapmalıdır. doktor-hasta arasında en sağlıklı ve detaylı iletişim kurulmalıdır. Kaş ektirme işlemi FUE saç ekimi operasyonu ile benzer mantık ile yapılmaktadır.

Uygulanacak alana kaç kök ekileceğine göre fiyatlarda farklılıklar görülür. Kök ekimi başına 7 TL ortalama olarak uygun bir fiyat olarak görülmektedir. Kaş ektirme operasyonları sırasında 300-600 arasında kök kullanılmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.