Kaş Kalınlaştırma için Doğal Yöntemler

Bakışları etkili kılmaya yarayan ve hayatımızda da önemli bir faktör barındıran unsurlardan bir tanesi kaştır. Bilindiği gibi kaşlar her daim bizlerin ifadesini ortaya koymaktadır. Üzgün, masum, sevinçli, hırslı gibi pek çok ifadeyi ortaya çıkartan kaşlar; oldukça kolay bir bakım uygulanarak hem gür, hem de doğal görünüm alabilir. Şimdi sizlere bu konuda sunacağımız tavsiyeler ile beraber kaş kalınlaştırma için doğal yöntemleri izleyerek istenen sonuçları alma durumuna nail olabileceksiniz.

  1. Günde en az 8 bardak su için.
  2. Bol lif içeren sebzeler tüketmeyi ihmal etmeyin.
  3. Kaşlarınıza sıcak ağda veya cımbız kullanmayın!
  4. A, C, B3 ve E vitaminini her daim düzenli tüketmelisiniz.

Bu yöntemleri izlerseniz istenen sonuçlara ulaşmak ve verim almak durumu söz konusu olabilmektedir. Ayrıca diğer bitkisel ve doğal ürünlerle de kaş kalınlaştırma yöntemlerini sizler için sıralıyoruz!

Sarımsak ile Kaş Kalınlaştırma Yöntemi!

Kaşlarınızın kalın ve gür olmasını istiyorsanız sarımsak kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Kullanmadığınız herhangi bir diş fırçası ile kaşların çıkış noktasına doğru masaj yapın ve kaş diplerini kızartın. Daha sonra 1 veya 2 diş kadar sarımsağı ezerek zeytinyağı ile krem kıvamına getirin. Yarım saat kadar kaşınızda kaldıktan sonra da yıkamanızı öneririz. Haftada 1 kez kadar uygulamak kesin çözüm almanızı sağlayacaktır.

Bitkisel Yağlarla Kaş Kalınlaştırma Yöntemi!

Kulak temizleme çubuğuyla veya parmağınız ile zeytinyağı, hintyağı, fındık yağı, badem yağı, çörek otu yağı veya E vitamini yağını günde 2 kez uygulayın. Böylelikle gürleşecek ve kaş köklerinin daha hızlı uzamasına da yardımcı olur. Yağları uygularken hangi yağı uyguladığınızda önemlidir. Kaşların dökülmemesi açısından da bakım uygulamak oldukça önemlidir.

Kaşların Gürleşmesi İçin Neler Yapılabilir?

Kaşların gürleşmesi için yukarıda sunduğumuz yöntemler denenebilir. Sizlere böylelikle kesin çözümler sunulabilir. Bu tip formüller ile beraber kaşlar gürleşecek ve istenen bakım durumu da günümüze sunulacak! O halde hemen siz de bu formülleri deneyerek Kaş Kalınlaştırma için Doğal Yöntemler bazında yollar denenebilmektedir. Tüm bu formüller hem kaş bakımı, hem de gürleştirme açısından sizlere kesin çözümler sunacaktır.

  Bunlarda İlginizi Çekebilir 


Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top