Vipbakim

En İyi Yüz Sıkılaştırıcı Krem Markaları

52
En İyi Yüz Sıkılaştırıcı Krem Markaları

Yüz sıkılaştırıcı kremlerin ortak özellikleri ciltte meydana gelen sarkmaların önüne geçmek ve cildi toparlamaktır. Belli bir yaştan sonra özellikle 30lu yaşlardan sonra düzenli olarak uygulanması gereken yüz sıkılaştırıcı kremler yüzü toplar, kırışıklıkları azaltır daha genç görünmenizi sağlar. Vipbakim.net olarak araştırdık ve en iyi yüz sıkılaştırıcı krem markalarını sizler için yazdık.

Yüz Sıkılaştırıcı Kremler

DDF Advanced Firming Sıkılaştırıcı Yüz Kremi

Anti-aging özellikte olan krem kırışıklıklara karşı savaşır. Çizgilerin görüntüsünü hafifleterek cildin sıkılaşmasını sağlar. Cildinize ihtiyaç duyduğu nemi sağlarken dış tehditlere karşı korur. Gün içinde 2 kere kullanılarak etkili sonuçlar elde edilebilir.

Clinique Repairwear Uplifting Sıkılaştırıcı Krem

Cildinize yoğun bir şekilde nem sağlayan krem hücreleri yeniden harekete geçirerek cildin onarılmasını ve sıkılaşmasını sağlar. Mimik çizgilerini düzenli kullanımda yok eder.

M.Asam Vinolift Sıkılaştırıcı Yüz Kremi

Olgun ciltlere uygun olan krem içinde A, C ve E vitaminleri bulunmaktadır. Cildi sıkılaştıran ve aynı zamanda düzgün bir görüntü veren kremde üzüm çekirdeği yağı bulunur. Cildin yenilenmesini sağlayan bu bitkisel yağın haricinde çuha çiçeği yağıda bulundurmaktadır. Günde 2 defa yüz, dekolte ve boyun kısmına uygulanır.

Anew Clinical Thermafirm Sıkılaştırıcı Yüz Kremi

Cildi yalnızca 3 gün içinde toparlayan krem ile cildin nem dengesi sağlanır. Krem içinde güneş koruma faktörü bulundurmaz. Gündüz kullandığınızda üzerine spf içeren bir krem sürmeniz gerekmektedir. Cildin sıkılığını yeniden sağlayan ve kolajen miktarını artıran krem tüm yaşlar için uygundur.

Lancome Renergie Sıkılaştırıcı ve Kırışıklık Önleyici Krem

Hücrelerin yapılarını güçlendiren ve cildi sıkı görünümüne tekrar kavuşturan krem yoğun nem sağlar. İçinde yer alan mısır özü sayesinde ciltteki liflerin tekrar onarılmasını sağlar. Cildi yoğun olarak onarır.

Loreal Revitalift Yüz Hatlar ve Boyun Sıkılaştırıcı Krem

Ciltteki azalan lif üretimini harekete geçiren krem ile cildin sıkılığı yeniden sağlanır. 4 haftanın sonunda cildiniz daha sıkı ve boyun bölgeniz daha toparlanmış gözükür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.