Vipbakim

Evde Mango İle Nemlendirici Krem Nasıl Yapılır?

138
Evde Mango İle Nemlendirici Krem Nasıl Yapılır?

Bu basit nemlendirici, özellikle sıcak bir yaz öğleden sonrası temizleyici ve tazeleyici olacaktır.

1 küçük mango (60 gr kadar), yalnız etli kısmı

1 çorba kaşığı bal

1 çorba kaşığı temizleyici krem

2 çorba kaşığı kullanılmış sabun otu kökü

1. Besin işlemcisinde mango etli kısmını 1 dakika sure ile harmanlayın.

2. İşlemci çalışırken, bal ve temizleyici kremi ilave edin.

3. Sabun otu kökünü en son ilave edin ve iyi harmanlayın. Eğer mangonuz aşırı sulu ise, fazlalık suyu emmesi için bir miktar ince dövülmüş yulaf ilave edebilirsiniz.

4. Kullanırken, karışımı avuç içlerinize alın ve nazik darbeler ile yüz ve boynunuza nemlendirmek için uygulayın. Yaz Mango nemlendiricisini kullanmadan önce 1 saat buzdolabında tutmayı severim çünkü soğukluk canlandırıcıdır.

Aromatik Güzellik Besininin Keyfini Çıkarmak İçin İp Uçları

Taze yaratımlarınızın hazzını en yükseğe çıkarmak için aşağıdakileri yapmayı unutmayın:

Olabildiğince çok saçınızı yüzünüzden uzaklaştırmaya çalışın, yoksa bir sürü meyve parçacığını uzun süre saçlarınızın arasından temizlemek zorunda kalırsınız.

Aromatik Güzellik Besininin ardından çabucak ve etraflıca temizlenin uygulama sırasında küçük besin parçaları halınızın üstüne, duvarlara, lavabonun ardına ve yer karolarının üzerine sıçrar.

Tıkanıklıklara sebep olabilecek Aromatik Güzellik Besini parçacıklarını yakalamak için lavabo ve banyo süzgeci kullanın.

Küvet ve duş alanını çok kaygan hale getirecekleri için yağlı bileşenler içeren Aromatik Güzellik. Besini kullanırken dikkatli olun.

Duş ve küvet dışında ayakta bu uygulamaları yaparken büyük bir plastik torba üzer’mde durmak daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

Kaygan kalmadıklarından emin olmak için uygulamadan sonra duş ve küveti temizleyin.

Taze krem, süt ve diğer dayanıksızları içeren Aromatik Güzellik Besinini buzdolabında saklayın, ve birkaç günde tüketin. Sadece kuru bileşenler içeren (taneler, yulaf ve süt tozu gibi) karışımlar ısı ve ışıktan uzak hava almayan kaplarda sonsuza kadar saklanabilirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.