Vipbakim

2018’in En İyi 5 Maskarası

2018’in En İyi 5 Maskarası

Makyaj için son derece önemli olan maskara seçimi, takma kirpikler kadar etki sağlamasa da birçok kişinin daha gür ve hacimli görünen kirpiklere sahip olmasını sağlıyor. 2018’in en iyi 5 maskarası olarak seçillen ürünleri sizin için inceledik.

Makyajın en önemli tamamlayıcısı olan maskara, eyeliner sürmeseniz bile bakışlarınızın güzel görünmesini sağlayacaktır. Doğru rimeli seçtiğinizde bir rimel ve allık bile makyajınız için yeterli olabilir. Özellikle göz rengini ortaya çıkarmak isteyenler kirpikleri dolgunlaştıran modelleri seçerek daha etkileyici bakışlara sahip olabilir. En iyi ve memnun kalınan maskaraları seçerken bütçenize ve kirpiklerinize en uygun seçimleri yapabilirsiniz. Bunun için hemen listemizi inceleyin ve seçiminizi yapın!

Shiseido Full Lash Multi-Dimension

129 TL’den başlayan fiyatlarla satılan Shiseido özellikle hassas gözlere sahip olan kişiler için ideal bir makyaj ürünü. Kirpiklerin dolgunlaşması sağlanırken makyajın gün boyu kalıcı olması sağlanıyor. Hacimli kirpikleri olsun isteyenlerin ilk tercihi olan bu ürün bu yıl da listemizin başında yer aldı.

Rimmel Scandal Eyes

Ülkemizde de çok sık kullanılmaya başlayan Rimmel markasının ürünlerinden olan Scandal Eyes ile kirpiklerinizi daha dolgun ve canlı gösterebilirsiniz. Fiyat açısından da oldukça ekonomi olan bu ürün, günlük makyajınız için yeterli olacaktır.

L’Oreal Miss Baby Roll

Gün boyu kalıcı olan bu rimel uzun süre ıslak görünümlü makyaj sevenler için ideal bir seçenektir. Islak ve nemli makyaj sevenlerin ilk seçimi olan bu ürün, fiyat açısından da ortalama değerlerde bulunmaktadır.

Max Factor Dark Magic Maskara

Göz makyajında uzmanların tercihi olan Max Factor Dark Magic maskara kısa ve hacimsiz kirpiklerin bakımında tercih ediliyor. Akmayan maskara çeşitlerinden olan bu ürünler, bal mumu içeriğiyle dikkat çekiyor.

Maybelline Colossal Big Shot

Maybelline ekonomik oluşuyla dikkat çeken ürünler arasındadır. Koyu siyah rengiyle kirpiklere iki kat daha derin bir renk yaratan maskara, kıl fırçasıyla dikkat çekiyor. Günlük makyaj için tercih edilen bu ürün doğru cilt bakımı için yeterli oluyor. Kahverengi renk seçeceği de bulunuyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.