Vipbakim

Burçlara Göre Makyaj Tavsiyeleri

Burçlara Göre Makyaj Tavsiyeleri

Her burcun kişilik özelliği farklı olduğundan dolayı burçlara göre makyaj tavsiyeleri de sürekli olarak değişmektedir. Çünkü herkes kendi karakterine uygun bir tarz yaratmaktadır

Koç Burcu Makyajı

Koç burcunun daha çok dikkat çekme hevesi olduğundan dolayı kırmızı ruj ve siyah göz kalemi gibi daha çok siyah makyajları tercih ederler bunun temel nedeni ise koç burcunun iddialı bir kadın olmasıdır.

Boğa Burcu Makyajı

Boğa burçları daha çok kadının ortaya çıkaran burçlardır. Bundan dolayı daha çok bakımlı olmaya yönelirler. Boğa burçları genelde yeşil, siyah ve mavi göz kalemlerin yanı sıra dudaklarda ise daha çok canlı pastel pembe tonlarını tercih ederler.

İkizler Burcu Makyajı

Oldukça neşeli bir burç olan ikizler burcu genelde dikkat çekmeyi sever. Bundan dolayı genelde ikizler burcunun makyaj tavsiyeleri zıt renklerde oluşmaktadır. Zıt renklerden birisi mutlaka mavi olmaktadır. Çünkü çoğu zaman mavi makyaj ile dikkat çektiklerini düşünürler.

Yengeç Burcu Makyajı

Yengeç burcu daha çok samimi kişilerdir. Bundan dolayı yengeç burcu kadınlar genelde gümüş rengi tonlarını tercih ederler allıkları da ise daha çok pembemsi tonları tercih ederken rujları mutlaka pembe ya da doğal renklerde olmaktadır.

Aslan Burcu Makyajı

Aslan burcu kadınlar genelde dikkat çekmeyi severler. Bundan dolayı daha çok sarı tonlarında far rengi tercih ederler bunun yanında bakır da ayrı bir seçenek olabilmektedir

Başak Rengi Makyajı

Başak kadınlara daha çok sadelikten yanadır. Bundan dolayı bütün makyajları sade toprak tonlarında ve naturel renkler de olmaktadır.

Terazi Burcu Makyajı

Teraziler genelde kırılgan bir yapıya sahip olduklarından dolayı tercihleri gri renkler olmaktadırlar. Terazi burcu kadınları daha çok göz makyajları dikkat ederler. Bu yüzden mutlaka eyeliner sürerler dudaklarında ise pastel tonlar tercih edilir.

Akrep Burcu Makyajı

Akrep burçları genelde cazibeli kişiler olarak bilinmektedir. Bundan dolayı siyah far en çok tercih ettikleri renklerden birisi olmanın yanı sıra mavi ve yeşil renklerinde tercih ederler. Akrep burçları genelde gözlerini ön plana çıkartmayı seven burçlardır.

Yay Burcu Makyajı

Yay Burcu kadınlar daha çok güler yüzlü insanlardır. Bundan dolayı siyah ya da koyu tonları tercih ederken gülüşleri yani dudakları da kahvede bakır tonlarında olmaktadır.

Oğlak Burcu Makyajı

Oğlak burcu makyaj genelde Mor ve kahverengi nerede yapılmakta olan farları sahiptir bunun yanı sıra göz kalemi nerede bu tonlarda olmaktadır rujda tercihlerinizi daha çok koyu renklerdir.

Kova Burcu Makyajı

Kova burcu daha çok mantıklı insanlar olmaktadır. Bu kadınlar daha çok pembe veya siyah tonları tercih ederler. Bu iki renkli kullanarak makyaj yapmaktan yanadırlar.

Balık Burcu Makyajı

Balık burcu makyajı tavsiyeleri genelde duygusal bir şeylere sahip olduğundan dolayı yumuşak tonlarda üretilmektedir. Bundan dolayı da daha hoş ve sadelik onların tercihidir. Özellikle makyaj ürünleri kahve tonlarında seçilirken rujlar ise dudak parlatıcı olmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.