Vipbakim

Doğal Kirpik Uzatan Serum Nasıl Yapılır

Doğal Kirpik Uzatan Serum Nasıl Yapılır

Kirpiklerinizin gürleşmesini, uzamasını mı istiyorsunuz? Doğal kirpik uzatan serum nasıl yapılır sorusuna verilen cevaba göre kirpiklerinizi uzatabilirsiniz.

Doğal Kirpik Serumları

Çok sayıda farklı şekilde doğal kirpik uzatan serum nasıl yapılır sorusunun cevaplandırılması mümkün. Farklı içeriklerin kullanıldığı ve kişinin kullanması halinde kirpiklerinin uzayacağı serumlar bulunuyor. Dilediğinizden birini seçerek, direkt olarak evde yapıp düzenli kullanabilirsiniz.

Bademyağı Serumu

Vazelin Serumu

Yukarıda verilen iki serum seçeneğinden birini uygulayabilirsiniz. Doğal serumların en önemli avantajı direkt olarak evde yapılıyor olmasıdır. Ayrıca herhangi bir kozmetik ürünü olmadığından, kirpiklerinize zarar vereceği konusunda şüpheye düşmenizin önüne geçilmektedir. Dilediğiniz şekilde serumların kullanımı mümkün olacaktır.

Doğal Kirpik Serumları Yapımı

Serumların yapımında kullanılan malzemelerin son derece önemli olduğunu bilmelisiniz. Hem en iyi ürünlerin kullanılması hem de büyük ölçüde sağlıklı ürünlerden olması mümkündür. En çok tercih edilen ve fayda sağlayan serum için badem yağı serumu nasıl yapılır sorusunun cevabını veriyoruz. Hangi kirpik serumunu kullanmalıyım sorusunun da otomatik olarak yanıtlanması bu şekilde mümkün olacaktır. Dilediğiniz şekilde yapımı sağlayarak, günlük kullanım için uygun bir serum elde edebilirsiniz.

Badem yağı serumu;

Direkt olarak badem yağı ve içine eklemiş olduğunuz bir damla zeytin yağı ile bu serumu kullanabilirsiniz. Kirpiklerinizin uçlarınıza sürmeniz yeterlidir. Göz ve göz çevresine herhangi bir zarar vermeden kullanımın olması önemlidir. Bunun için mutlaka dikkatli davranmanız önerilecektir.

Vazelin serumu;

Kirpiklerin uzaması için son derece etkili olan yöntemlerden bir diğeri de vazelindir. Bir miktar vazelinin argan yağı ile karıştırılması ile hafif sıvı bir hal alması sağlanır. Sonucunda ise aynı şekilde kirpik uçlarınıza uygulamanız yeterlidir. Gün içinde uygulamanız, hafta içinde ise düzenli şekilde kullanmanız kirpiklerinizin uzamasını sağlayacaktır.

Bunun dışında hazır olan serumları kullanmanız da herhangi bir alerjik durum söz konusu değil ise mümkündür. Bunun için seçiminizi yaparak, hangi ürün ile kirpik bakımınızı yapacağınızın kararını verebilirsiniz. Kirpik serumu ile kirpikleri uzatmak kapsamında yaptığınız araştırmalar üzerinden, ne şekilde hareket edeceğinizi öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.