Vipbakim

Dudakları Dolgun Gösterecek Makyaj Nasıl Yapılır?

Dudakları Dolgun Gösterecek Makyaj Nasıl Yapılır?

Maalesef ki günümüzde ince dudaklı hanımların sıklığı fazla! Bu sebepten dolayı da dudak kalınlaştırma makyajı bizlerin imdadına yetişen en güzel çözüm önerisi oluyor. Siz değerli kullanıcıları bu konu hakkında bilinçlendirmek ve doğru tavsiyeler sunabilme hususunda da her daim en iyi çözüm önerilerini günümüze taşıyoruz.

Artık herhangi bir silikon tedavisine gereksinim duymadan, kolaylıkla dudak kalınlaştırma makyajı yapabilecek, bu makyaj türü ile birlikte de o istediğiniz kalın dudaklara sahip olabileceksiniz.Birçok hanım için oldukça önemli bir faktör haline dönüşmüş olan dudak kalınlaştırma makyajını sizler için maddeler olarak açıklıyor ve yapmanız hususunda tavsiyelerde bulunuyoruz.

Bu Makyaj Türü Nasıl Uygulanır?

  1. Öncelikle dudaklarımızı ölü hücrelerden arındırmak ile işe koyulalım. Dudaklarımıza nemlendirici bir krem sürelim, 30 saniye kadar dudakta kaldıktan sonra bir peçete veya pamuk yardımı ile çıkaralım!
  2. Dudakları diş fırçası ile fırçalamak daha dolgun dudaklara sahip olmanız açısından önemli bir faktör uygulamaktadır. Çünkü dudak kan dolaşımını hızlandırdıktan sonra iyi bir boyut elde etmenizi sağlayacaktır.
  3. Vicks veya tarçın yağı sürmek dolgun dudaklara ilk adımınızı atmanızı sağlar. Bu tip ürünler dudakların daha dolgun bir görüntü kazanmasına oldukça yardımcı ve elverişlidir.
  4. Concealırı dudaklarınıza sürün ve sonra ki adım için şeffaf bir pudra uygulamayı ihmal etmeyin.
  5. Bej rengi veya ten renginizde bir kalem alın ve dudaklarınızın çizgilerini belirleyin. Bu sizlerin ne kadar dolgun dudaklara sahip olmanız ile alakalı bir durum olduğundan dolayı hatları iyi belirlemekte fayda var.
  6. Pembe veya kırmızı gibi önemli tonları rujlarda seçin. Kalın dudak için doğru tonlar uygulamak oldukça önemlidir. 2 kat olmak koşulu ile rujunuzu dudaklara 1’er dakika ara ile uygulayın!

İşte makyajınız hazır! 6 adımda dudak kalınlaştırma makyajını sizler için sunduk ve listeleme şansı yakaladık. Bu makyaj türü ile birlikte artık sizlerde aradığınız o efsane dudaklara sahip olabilirsiniz! Ne kadar ince dudaklı olursanız olun, makyaj her zaman hayat kurtarıcı bir faktördür ve doğru uygulanması durumunda tıpkı Angelina Jolie gibi dudaklara sahip olmak kaçınılmazdır!

Kısa Notlar

  • Makyaj tazeleme işlemleri ile uğraşmamak adına kaliteli makyaj ürünlerini tercih edin. Bu sizlerin 6-8 saat aralığında dolgun dudaklara sahip olmanıza yardımcı olacaktır.
  • Dolgun dudak makyajını ilk zamanlar doğru yapamayabilirsiniz. Fakat birkaç denemeden sonra istenilen makyaj seçeneğini ortaya çıkaracağınız gibi herhangi bir sorun olmadan uygulama bölgesine geçebileceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.