Vipbakim

En İyi 5 Eyeliner Önerisi

En İyi 5 Eyeliner Önerisi

Eyeliner göz makyajı için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Bu sayede gözler daha çekici ve hoş bir görünüme kavuşmaktadır. Ancak bilindiği üzere eyeliner sürmek son derece zor ve dikkat isteyen bir iştir. Bu nedenle yanlış bir sürüş kötü bir görünüme sebep olabilir. Dolayısıyla kullanılan eyeliner markasının hata düzeltmeye elverişli olacak şekilde seçilmesi gerekir.

Eyeliner markalarına bakıldığında farklı özelliklere sahip pek çok eyeliner olduğu görülür. Genellikle eyeliner fırçaları ince uçlu olduğundan dolayı kaliteli ürün tercih edilmelidir. Bu sayede ince uç rahatlıkla kullanılmakta ve yoğun bir renk elde edilmektedir. Eyeliner için çoğunlukla siyah renkler tercih edilirken bu rengin tonları markalar arası farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle en iyi eyeliner önerileri gözden geçirilmelidir.

En İyi Eyeliner Önerileri

En iyi eyeliner markaları incelendiğinde bunlar içerisinde Lancome, Grandiose Liner ilk sırada yer alır. Yüz kırk liralık fiyatı vardır ve diğer eyeliner fırçalarının aksine otuz beş derecelik oynar fırçaya sahiptir. Bu sayede kirpik diplerine rahatlıkla nüfuz eder ve istenilen görüntünün elde edilmesine yardımcı olur.

Channel Calligraphie De Chanel Eyeliner

Channel Calligraphie De Chanel eyeliner de Lancome ile aynı fiyata sahiptir ve son derece kaliteli bir üründür. İpek gibi bir yapısı vardır ve uzun süre kalıcıdır. Yoğun kıvamı ve mat görünümü sayesinde hem günlük hem de özel günler için kullanım için uygundur.

Loreal Paris Superliner Ultra Precision Eyeliner

Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli eyeliner arayan kişiler için ise Loreal Paris Superliner Ultra Precision Eyeliner tavsiye edilmektedir. Kırk beş lira fiyatı olan bu ürün isteğe bağlı olarak ince ve kalın sürülebilir. Esnek bir fırçaya sahiptir ve renk pigmentasyonları son derece yoğundur.

Max Factor Masterpiece High Prescision

Fırça ile uğraşmak yerine kalem şeklinde eyeliner sevenler için ise Max Factor Masterpiece High Prescision likit eyeliner önerilir. Hem uygun fiyatlı hem de oldukça kalitelidir. Otuz liralık fiyatı olan bu eyeliner üstün performans sergilemektedir.

Kavanoz şeklinde eyeliner sevenlere ise Mac Fluidline eyeliner tavsiye edilir. Fırça yardımıyla sürülen bu eyeliner en iyi 5 eyeliner içerisinde yer alır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.