Vipbakim

En iyi Göz Altı Kapatıcıları Hangileri

En iyi Göz Altı Kapatıcıları Hangileri

Göz altında yorgunluk, uykusuzluk gibi nedenlerle  kötü görüntü olabilir.  Bu noktada en iyi göz altı kapatıcıları  seçimi ile gününüz iyi görünerek geçebilir.

Göz Altı Kapatıcısı Nasıl Seçilir?

En iyi göz altı kapatıcıları seçimi yaparken öncelikle kendi beklentilerinizi bilmeniz gerekir. Kapatıcının cildinizle nasıl uyumlu olacağı,  ton farklılığı, yağlılık durumu gibi detaylara önem vermek gerekir. Ayrıca çok ucuz ürünlere pek yaklaşmamanız gerekir. Bu durum cildinizin zarar görmemesi ve beklenmeyen alerji durumlarının engellenmesi için önemli bir detaydır. Ancak sadece en pahalı malzemeler de en iyi ürün demek değildir. Ürün miktarı, içerik özellikleri gibi ayrıntılar en iyi göz altı kapatıcıları bulmak için önem kazanır.

En İyi Göz Altı Kapatıcıları  Hangileri

En iyi göz altı kapatıcıları hangileri  sorusuna gelince şu şekilde sıralama yapılabilir.

 • Göz altlarındaki morluklar için Ysl – Touche Eclat Radiance Perfecting Pen ürünü en sıkı ürünlerden biri. Ürün hem ince tabaka halinde uygulanıyor  hem de anında pürüzsüz görüntü veriyor.
 • Uzun süre kapatıcı isteyenler için Nars – Soft Matte Complete Concealer en popüler ürünlerden. Yumuşak kremsi yapısı olan ürün kolay şekilde harmanlanıyor. Işık dağıtma teknolojisi de filtreleme özelliği gösteriyor. Ürün, aynı zamanda cilt bakımı ve sıkılaşma isteyenler için de önemli bir fark yaratıyor.
 • Maybelline – Instant Age Rewind Concealer en çok seçilen ürünlerden bir diğeridir. Renk düzenleyen yapısı, bitkisel içeriği, aynı zamanda sıkılaşma etkisi de sağlar. Sünger aplikatörüyle uygulamada zaman kaybetmeyeceğiniz bir ürün.

 • Yağlı ciltler için 15 saate kadar kalıcı olan Estée Lauder Double Wear Stay in Place Flawless Wear Concealer en iyiler arasındadır. Matlığı ve istenmeyen görüntüleri kolayca kapatması ile rahat bir kullanım sağlar. Suya dayanıklıdır.
 • Yoğunluğu fazla Make Up For Ever – Ultra HD Concealer ürünü öne çıkan bir diğer seçenektir. En az miktarda ürünle maksimum kapatıcılık sağlaması en önemli özelliğidir. Doğal bir görüntü vermesi de ayrıca avantaj.
 • Kuru ciltlerde nem kazandıran Mac – Mineralize Concealer ürünü kolay dağılması, yaz ayları için hafif bir özellikte üründür. Üst üste kullanımında bir sakınca yoktur.

 

 

Etiketler:

Yorumlar
 1. Aksum Demir çelik dedi ki:

  Tafsiye ettikleriniz ürünleri deniycem.Çok sağolun bilginiz için

 2. Kerem demir çelik dedi ki:

  Bu sitede bu yazıyı gördüm ve ihtiyacımda vardı aldım çok memnun kaldım.Taşekkürler

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.