Vipbakim

Erkekleri soğutan güzellik hataları

Erkekleri soğutan güzellik hataları

Kadınların erkeklerde uzamış tırnakları, gereksiz alınmış kaşları ve fazla fazla sıkılmış deodorantı farketmeleri gibi erkeklerde bir çok kadının talihsizce yaptıkları güzellik hatalarını kolayca farkederler. İşte kaçınmanız gerekenlerin bir listesini ;

Kat kat yapılmış ağır makyajlar:

Erkekler abartılı makyajı bir bakışta farkederler. Kullandığınız nemlendirici açık renklerde olmalı ve ne kadar kapatıcı kullanımınıza dikkat etmelisiniz.  Yüzünüzdeki doğal görünüm gibisi yoktur.

Örümcek gibi kirpikler:

Kalın ve ekstra boyanmış kirpikler size o istemediğiniz abartı görüntüyü verebilir. Sadece kirpik kıvırıcı ve hafif bir maskara kullanmalısınız.

Pul pul olmuş, kuru bir cilt:

Bakımlı kol ve bacaklardaki kısa tüylerden, diz kapaklarındaki kuruluklardan ve dudaklardaki çatlaklardan kaçınmalısınız. Yüz ve vücut losyonu ile günlük masajlar yapmalısınız.

Abartı saçlar:

Yumuşak ve doğal dalgasında saçların modası hiç bir zaman geçmemiştir. Saçlarınıza gereksiz miktarda jöle ve spreyle yüklenmemelisiniz. Bu saçlarınızda yapay ve ölü bir görünüme neden olacaktır.

Parlak ve yapış yapış görünen dudaklar:

Öpülebilir… Dudaklar böyle olmalıdır, değil mi ? Narin ve pembemsi bir renk vazgeçilmezlerdendir. Dudaklarınızı aşırı parlak gösterecek bir parlatıcı kullanmanız hiç de çekici olmayacaktır. Hatta uçuşan saçlarınızın dudaklarınıza yapışmasına bile neden olabilir.

Koyu renk rujlar:

Evet, cart kırmızı bir ruj bazı erkeklere çok açık bir çağrı yapabilir ama bazıları için bu oldukça iticidir. Nötral renklerde dudaklar en iyi görüntüyü verecektir. Pembemsi ve daha doğal renkleri tercih etmelisiniz.

Çirkin, sararmış dişler:

Bu en büyük eksilerden biridir. Erkeklerin sizde ilk farkedeceği şey gülümsemenizdir. Güzel bir gülümseme için bembeyaz dişler çok önemlidir. Kişisel hijyeninizde diş sağlığına oldukça büyük bir yer ayırmalısınız

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.