Vipbakim

Kirpikleri Dolgun Gösteren Rimel Seçimi Uygulaması

Kirpikleri Dolgun Gösteren Rimel Seçimi Uygulaması

Kirpikleri dolgun gösteren rimel  özellikle sık şekilde makyaj yapan kadınların merak ettiği bir konudur. Doğru uygulamayla etkili bakışlar elde edilebilir.

Çift Kat Etkili Rimel

Kirpikleri dolgun gösteren rimel seçenekleri içinde çift kat etkili olanlar en iyi seçeneklerdendir. Yani rimel seçimi sırasında bu detaya önem verilirse daha iyi sonuç almak mümkündür.   Tek sefer sürerken çift kat etki almak size zamandan da kazandırır.  Kullandığınız bir marka varsa veya  iyi bir marka almak istiyorsanız bu şekilde değerlendirme yapabilirsiniz.

Rimel Uç Kısmı Nasıl Olmalı?

Rimel seçerken en önemli bir detay uç kısmı ve sürüş tekniğinin iyi olmasıdır. Rimelin tam kirpiklere işlemesi için bu konu önem kazanır.  Uç bölümü kıvrık olan rimeller sizin daha rahat şekilde kirpiklerinize şekil vermenizi sağlar. Bu nedenle düz olanlar yerine kıvrımı olan ya da fırçasının yerleştirilme biçimi daha farklı olan rimellere yönelebilirsiniz.

Kirpikleri Dolgun Gösteren Rimel Nasıl Sürülür?

Kirpikleri dolgun gösteren rimel  sürerken öncelikle kirpiklerinizde önceden  makyaj kalıntısı olmamasına önem vermek gerekir.  Bu olursa yeni sürülen makyaj bir anlam ifade etmez. Ayrıca kirpiklerinizin sağlığı da bozulur. Bundan kaçınmak için önce güzel bir şekilde temizlik yapılmalıdır. Sonra da rimelde çok boya kalmayacak şekilde tane tane uygulamaya başlanır.İçerden dışarı doğru sürerek diplere doğru işlemesini sağlayabilirsiniz.  Bu işlem bittiği zaman  görüntü eğer sizin için tamsa  yeniden sürmeye gerek yoktur. Ancak genelde iki kat sürmek daha dolgun görüntü için önerilen bir durumdur. Rimeli kirpiklere yedirerek yavaşça yukarı çekerseniz toparlanma da olmayacaktır. Bu da önemli bir konudur. Kirpikleri dolgun gösterme  için ayrıca önceden beyaz bir rimel sürerek iki kat da yapabilirsini. Yani iki taraflı bir rimel seçimi ideal  olabilir.

Pahalı Markalar Her Zaman İyi mi?

Kozmetik ürünlerde ve rimelde çok ucuz malzemelere pek bakmamanız önerilir. Yani beklentinize göre de değişmekle beraber bilinen markaların orta fiyatlardaki ürünlerini almak iyi bir çözüm olabilir. Eğer daha uzun süre ve fazla özellikli bir ürün istiyorsanız da daha fazla bütçe ayrılabilir. Rimel fiyat seçimi sizin beklentilerinize göre de değişebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.