Vipbakim

Mıknatıslı Kirpik Nedir Nasıl Kullanılır

Mıknatıslı Kirpik Nedir Nasıl Kullanılır

Son dönemler piyasaya çıkan ve piyasaya çıktığı günden bu yana pek çok kişi tarafından severek kullanılan mıknatıslı kirpik oldukça kullanışlı ve estetiktir. İnsanları takma kirpiğin verdiği zahmetten kurtarmaktadır. Takma kirpikler yapıştırıcı yardımıyla kullanılmakta ve takıp çıkarması kişiyi zorlamaktadır. Oysa mıknatıslı kirpikte böyle bir durum söz konusu değildir.

Mıknatıs kirpik günün her saatinde kullanılabilir. Takıp çıkarmasının kolay olması, doğal bir görüntü sağlaması kirpiği tercih edilebilir hale getirmektedir. Üstelik son derece uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. İnternet üzerinden verilen siparişlerde kısa süre içerisinde kişiye teslim yapılmaktadır. Bu sayede dileyen herkes mıknatıslı takma kirpik sahibi olabilmektedir.

Mıknatıslı Kirpik Nasıl Kullanılır?

Mıknatıslı kirpik görünüş itibariyle normal takma kirpikler ile benzerdir. Kullanım açısından bakıldığında ise bu kirpikler iki parçadan meydana gelmektedir. Her bir kirpiğin dip kısmında minik mıknatıslar yer almaktadır. Mıknatıslı kirpik, üst kirpiğin iç ve üst kısmına takılarak kullanılır. Alt ve üst kısma gelecek şekilde takılır ve kirpiğin dibinde yer alan mıknatıslar birbirini çekerek sağlamlık sağlar. Bu sayede herhangi mıknatıslı kirpik takıldığı yerde daha sağlam hale gelerek uzun süreli kullanıma uygun hale gelir.

Mıknatıslı kirpik kullanırken önemli olan nokta iki kirpiğin birbiriyle aynı hizaya gelecek şekilde takılmasıdır. Takma işlemi sırasında diğer kirpiklerde olduğu gibi herhangi bir yapıştırıcıya ihtiyaç yoktur. Böylelikle yapıştırıcısız doğal bir görüntü elde edilmektedir.

Mıknatıslı Kirpikler

Mıknatıslı ya da diğer ası ile manyetik kirpik seyrek kirpik görünümünü dolgun kirpikler ile değiştirmektedir. Satın alınan kutu içerisinde dört parça manyetik kirpik yer almaktadır. Her göze ikişer tane takılarak doğal görünümlü kirpiklere sahip olunmaktadır.

Piyasaya çıktığı günden bu yana insanlar tarafından severek kullanılan mıknatıslı kirpik, göze ekstra maskara sürme ihtiyacını da ortadan kaldırmaktadır. Tercih edilen manyetik kirpiklerin kaliteli malzemeden üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Göz hassas bir organ olduğundan dolayı aksi durumlarda gözler için tehlikeli durumlar meydana gelebilmektedir. Hem kullanımının kolay olması hem de kirpiklere zarar vermemesi manyetik kirpiğe olan talebi giderek daha da artırmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.