Vipbakim

Ojeden Sonra Tırnaklar Nasıl Beyazlatılır?

Ojeden Sonra Tırnaklar Nasıl Beyazlatılır?

Oje kullanan kişileri tırnakları yıpranıyor. Yıpranma sonucu ortaya çıkan sararmalar için ojeden sonra tırnaklar nasıl beyazlatılır sorusunu sorabilirsiniz.

Aşağıda verilen yanıt üzerinden hareket ederek, hayal ettiğiniz şeffaf ve sağlıklı tırnaklara kavuşmak mum olacak.

Tırnakları Beyazlatma

Doğal yöntemler ile ya da diğer yöntemler ile tırnakları beyazlatabilirsiniz. Ojeden sararan tırnaklar nasıl beyazlatılır sorusuna yanıt olarak, direkt bakım ile cevabı verilir. Eğer tırnak bakımınızı düzenli şekilde yaparsanız, tırnaklarınızın oje sonrasındaki sararma miktarı en az şeklide olacaktır. Sağlıklı tırnaklar için mutlaka beyazlatma işleminin yapılması gerekiyor.

Doğal yöntemler;

Doğal yöntemler ile beyazlatmayı deneyebilirsiniz. Bunun için tırnak serumları, çeşitli karışımlar tercih edilebilir. Direkt oalrak tırnaklarınızın beslenmesi, renk değişiminin olması söz konusudur. Maskelerin uygulanması, ellerin vitaminli karışımların içinde bekletilmesi gibi avantajlı çözümler sunulacaktır. Dilediğiniz şekilde hareket edebilirsiniz.

Diğer yöntemler;

Sararan tırnaklarınız için kozmetik ürünleri kullanabilirsiniz. Bakım ürünleri de aynı şekilde kozmetik ürünler arasından seçilebilir. Tırnakları beyazlatmak için geliştirilmiş olan çok sayıda ürün vardır. Direkt olarak bu ürünlerin kullanımı ile tırnaklarınızın olduğundan çok daha beyaz gözükmesi sağlanacaktır.

Tırnak Serumlarının Yapımı

Nasıl bir karışım ile tırnaklarınıza bakım yapacağınız önemli. Hem tırnak etlerinin hem de tırnağın zarar görmeden sağlıklı şekle gelmesi için yaptığınız serumlar önemlidir. Aşağıda verilen detaylara göre hareket edebilirsiniz.

Doğal yöntemler içinde mutlaka denemeniz gereken limon. Limonlu suda ellerinizi bekletmek tırnaklarınız için hem vitamin almayı hem de rengin açılmasını sağlıyor. Bunun için mutlaka ellerinizi ılık suda, bir iki damla limon dökmüş olduğunuz karışımın içinde bekletin. Bu sayede tırnaklarınızın aynı zamanda güçlenmesi de sağlanmış olacaktır.

Limon dışında kullanabileceğiniz doğal yöntemler içinde karbonat bulunuyor. Diş fırçası yardımı ile tırnaklarınızın üst yüzeyinin karbonat ile temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Zarar görmemeniz açısından karbonatın sulandırılmasının önemli olduğunu bilmelisiniz. Bu şekilde çok daha avantajlı şekilde tırnaklarınız beyazlayacak.

Doğal yöntemler ile tırnak bakımı hakkında verilmiş olan bilgilere göre hareket edin. Düzenli kullanımların sonucunda, tırnaklarınızın renginin istediğiniz gibi olması sağlanır. Seçim tamamen sizindir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.