Vipbakim

Ruj Nasıl Sabitlenir?

Ruj Nasıl Sabitlenir?

Makyaj kadınların vazgeçilmezlerinden bir tanesidir. Ve makyajlarının en önemli parçası ise rujları olmaktadır.Ancak yemek yedikçe çıkan rujlar değil sabit kalan rujlar istemektedirler.

Nasıl Sabitlerim Rujumu

Makyajın vazgeçilmezlerinden biri olan ruj, kalıcı olmadığı zaman hüsrana uğratmaktadır. Bu nedenle kadınlar rujlarına oldukça fazla önem vermektedirler. Bu sebeple en kaliteli rujlara bile para vermektedirler. En pahalı olanın en kalıcı olacağını düşünmektedirler. Ancak en kaliteli ve en pahalı olan her zaman en kalıcı olmamaktadır. Bu sebeple yapılması gereken başka şeyler der bulunmaktadır.

Sabitlemek İçin Yapılabilecekler

Öncelikle kullanmak istediğiniz renkteki ruju dudaklarına sürmeniz gerekmektedir. İnce olan bir peçeteyi dudaklarınızın üzerine koymanız gerekmektedir. Fırçanızı transparan pudra batırın ve peçetenin üzerinden dudaklarınıza hafifçe uygulayın. Yapacağınız her şey aslında tam olarak bundan ibaret olmaktadır. Bu yolları her adımına sadık kalarak uygularsanız işte o zaman tam olarak kalıcı bir ruj elde etmiş olacaksınız. Bütün gün boyunca rujunuz dudağınızda kalacak ve siz de daha huzurla bir şeyler yiyip içebileceksiniz. Kalıcı olur düşüncesi ile rujlara o kadar çok para vermenize gerek yoktur. Ki zaten çok para vererek aldığınız rujlarda çoğu zaman kalıcı olmamaktadır. Bu sebeple sizler söylediğimiz yöntemleri uygulayın gerisini de dudaklarınıza bırakın. Bunun için herhangi bir dudak kontürleme işine girmeniz gerekmemektedir. Makyajın vazgeçilmezlerinden biri olan ruj, kalıcı olmadığı zaman hüsrana uğratmaktadır. Bu nedenle kadınlar rujlarına oldukça fazla önem vermektedirler. Bu sebeple en kaliteli rujlara bile para vermektedirler. En pahalı olanın en kalıcı olacağını düşünmektedirler. Ancak en kaliteli ve en pahalı olan her zaman en kalıcı olmamaktadır. Bu sebeple yapılması gereken başka şeyler der bulunmaktadır.

Pahalı Ruj Daha Mı Kalıcı

Pahalı ruj daha kalıcıdır kanısı her zaman bir yanılgıdan ibaret olmaktadır. çünkü bir ruja ne kadar çok para verirseniz verin mutlaka silinip gidecektir. Bu yüzden belirli yöntemleri kullanarak rujun kalıcılığını sağlamak daha büyük bir avantaj sağlayacaktır. Hemen denemeniz gereken yöntemi yukarıda sizlere anlattık. Sizlerde deneyerek mükemmel sonuç elde edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.