Vipbakim

Beyaz Pantolon Ve Kombin Önerileri

98
Beyaz Pantolon Ve Kombin Önerileri

Beyaz pantolon tercih edilmesi her zaman riskli bir seçimdir. Ancak doğru renkler ile kullanıldığında şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Son dönemlerde pantolon olarak tavsiyemiz ise beyaz skinny modelleridir. Son zamanlarda sokaklarda da oldukça revaçta ve kullanan birçok bayan var. Bedeninize uyumlu olanı tercih ettiğinizde çok şık bir görüntü yakalıyor. Kısa pantolonlar, İspanyol paça pantolonlar ve dar pantolonlar arasından seçim yapmanız  gerektiğinde üstünüze giymek istediğiniz tarzı da iyi seçmelisiniz.

Örneğin sokak modasında vintage modasının etkisi altında kalan kısa pantolonlarla salaş kazaklar şık bir görüntü elde etmenizi sağlayabilir. Bu kombinleri çoğaltabilmeniz mümkün. Bizim son dönemlerdeki tavsiyelerimiz beyaz ile kırmızı ve yakın tonları yer alıyor. Turuncu ve turuncuya yakın renkleri de bunun içerisine alabilirsiniz. Aksesuar olarakta renkli takılar tercih etmeniz sizin daha iyi görünmenize katkı sağlayacaktır.

Kış aylarında mat kıyafetlerden ziyade daha renkli ve canlı renkleri tercih etmelisiniz, çünkü kış aylarındaki yeni trendler içinde hep cıvıl cıvıl renkler kullanımı yaygınlaşmıştır. Belli markalar kış modasında mat ve metalik renkler tercih etse de çoğunluk olarak sokak modasında renkleri, insanların beğenileri doğrultusunda değiştirmeye yönelik girişimlerde bulunuyorlar. Beyaz pantolon her renk ile uyumlu gözükse de çok riskli bir tercih oluyor.

Beyaz yırtık jeanler sezon trendi olan dantel bluzlarla kombin edebilirsiniz. Gece dışarıya çıkarken salaş bir görüntü yakalamak için ideal kombinlerdir. Ayrıca renk seçiminde aynı renk kullanırsanız tek renk trendininde gerisinde kalmamış olursunuz. Salaş bir ortama girerken bol kesim beyaz jean pantolonlar tercih etmelisiniz, ipek bol kesim bir gömlek topuklu ayakkabı ile zarif ve romantik görüntüyü yakalamanız mümkün.

Beyaz jeanlere yakışan diğer parçalar ise mavi ve tonlarındaki kot veya Oxford gömleklerdir. İkisinin yakaladığı ikili kombinler size daha casual bir şıklık katarken kombin altına kullanacağınız ince topuklu ayakkabı size daha kadınsı ve baskın bir görünüm sağlamanızda yardımcı olacaktır. Çalışan bayanlarımız beyaz jean pantolonlarıyla şıklık yaratmak isterse ilk tercihimiz blazer ceketler olmalıdır. Dar ve klasik kesim blazer ceketlerinizi renk fark etmezsizin şık ve çekici bir kombin yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.