Vipbakim

2018’in En Havalı Plaj Saç Modelleri

2018’in En Havalı Plaj Saç Modelleri

2018 yazında plajlarda da şık görünmek isteyenler için 2018’in en havalı plaj saç modelleri sizi de kumsallarda yıldız yapacak. Plajdayken de şık olmanızın kolay olacak ve küçük detaylarla hareketlendireceğiniz saçlarınız, bandalar ve topuzlarla dikkat çekici bir hal alıyor. Saç modasında en iyi sonuçları almak isterseniz, en havalı saç modellerini plaj şıklığında tamamlayabilir, güvenli bir biçimde saç bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

 Bandanaların Gücü Adına!

Bandanalar her yazın vazgeçilmez aksesuarları arasında bulunuyor. Hangi rengi seçerseniz seçin, saçlarınıza tutturacağınız bandalar hem saçlarınızı toplamanızı sağlayacak hem de güzel görünmenize yardımcı olacaktır. En doğru saç stillerini bulmak istediğinizde toplu saçlara ya da topuzlara bandananızı ekleyebilirsiniz.

Kurtarcı Örgüler

Saçlarınızı kurtaracak olan örgüleri farklı stillerde ortaya çıkarabilirsiniz. Özellikle örgülü topuzlar, yarım toplamalar ve bantlamalarla saçlarınızı etkileyici bir hale getirebilirsiniz. En moda saç stilleri ile her zaman doğru modelleri yaratabilirsiniz.

Saç Aksesuarları

Saçlarınız için doğru saç aksesuarını tercih ederek zamanın modasına en uygun seçimleri yapabilirsiniz. Deniz yıldızı, deniz kabuğu gibi temaları kullanarak saç aksesuarlarınızı en iyi hale getirebilirsiniz.

Oval Yüz Tipi

Oval yüz şekilleri her çeşit kakülü tercih edebilen kişilerdir. Çok şanslı olan bu kişiler yüz şekline tamamı yakışacak olan saç stillerini tercih edebilir.

Eşarplar

Eşarplarla da saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Doğru seçimleri yapmak istediğinizde öncelikle eşarp için doğru bağlama tekniklerini tercih edebilirsiniz. Saçınızın tamamını ya da bir kısmını kullanarak yapabileceğiniz saç modelleriyle hem rahat hem de terlemenizi önleyici seçimler yapabilirsiniz. Doğru saç modelleri ile plaj saç modası için en uygun koşulları ortaya çıkarabilirsiniz.

Plajda Saç Bakımı

Plajda saç bakımı son derece önemlidir. Özellikle bebe yağı kullanılarak saç bakımınızı tamamlamanız uygun olacaktır. Bebe yağıyla kuruluğunu alacağınız saçlarınızı her denize girme işleminden sonra bebe yağıyla yumuşatabilirsiniz. Bu şekilde saçınızı güneşin zararı etkilerinden de korumuş olursunuz. UV ışınlarına karşı koruma isterseniz bu koruyucuları içeren saç ürünlerini tercih edebilirsiniz. Güneşe karşı koruyucu saç kremi ile saçlarınızın her zaman sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.