Vipbakim

Papatya Suyu İle Saç Rengi Nasıl Açılır?

Papatya Suyu İle Saç Rengi Nasıl Açılır?

Kolay ve Etkili Saç Açma Yöntemi

Siz de saçınızın rengini 1 veya yarım ton açmak istiyorsanız, ama bu işlem için boya kullanmak istemiyorsanız, bilinen en eski yöntemlerden birini kullanabilirsiniz. Papatya suyu ile saç açmak saç uçlarının kırılmasını engeller ve saçı kurutmaz, üstelik boyaların içinde bulunan kimyasalları içermediğinden kafa derisini de yakmaz. Papatya suyu ile saç rengi nasıl açılır?

sac-acici-papatya

Demleyin:

Aktardan alacağınız 30 gram kuru papatyayı papatya çayı demler gibi suda kaynatmanız gerekir. Eğer saçınız kısa ise 2 su bardağı, uzun ise 4 su bardağı su kullanmalısınız. 10 -15 dakika kaynattığınız papatyayı soğuttuktan sonra süzüp suyunu saçınıza uygulamalısınız.

papatya-suyu-ile-sac-nasil-acilir

Kurulayın:

Saçınızda kalan fazla suyu havlu yardımıyla kuruladıktan sonra saç kurutma makinesi yardımıyla saçlarınızı kurutabilirsiniz. Eğer hava sıcaksa saçınızın kendiliğinden kurumasına müsaade edebilirsiniz, ama direkt güneş etkisine maruz bırakırsanız saç uçlarınızın zarar görebileceğini unutmamalısınız.

vip-bakim-sac-rengi-acici

Tekrarlayın:

Papatya suyu ile saç rengi nasıl açılır?” diyenlere örnek olarak saçlarınızı göstermek için istediğiniz sonucu elde edene kadar bu işlemi 3- 4 kere tekrarlamanız gerekecektir. Papatya suyunun saçınızın rengini açarken saçlarınızı beslemesini isterseniz kaynatırken suya bir limonun kabuğunu da ekleyebilirsiniz.

sac-rengi-acma

Dikkat Edin:

Artık siz de “Papatya suyu ile saç rengi nasıl açılır?” sorusunun yanıtını biliyorsunuz. Fakat bilmeniz gerek bir şey daha var. Tüm saçınıza papatya suyunu uygulamadan önce küçük bir kısmında denemenizde fayda var. Böylece işlemin ardından tüm saçınızın hangi renkte olacağını görebilir, ona göre karar verebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.