Vipbakim

Parlak ve Yumuşak Saçlar İçin 2 Etkili Maske Tarifi

Parlak ve Yumuşak Saçlar İçin 2 Etkili Maske Tarifi

Her bayan saçları parlak olsun ister. Değişeme de saçlarından başlarlar genelde. Ya rengini değiştirirler ya da boyunu kısaltırlar veyahut modelini değiştirirler.  Ama ne olursa olsun bayanların en çok istediği şey ışıl ışıl ışıldayan saçlardır.  Bitkisel karışımlarla parlak saçlar elde etmek çok kolay günümüzde. Aktarlarda her an istediğinizi bulabileceğiniz gibi aynı zaman da uygulaması da son derece kolay ve doğal. Saçınızın boyadan kaynaklanan yıpranmışlığını bu yollarla giderebilir aynı zaman da parlaklık elde edebilirsiniz.

hindistan-cevisi-yagi

Hindistan Cevizi Yağı

Son zamanlarda oldukça moda olan Hindistan cevizi yağını sadece yemekler ya da salata da kullanılmıyor. Saçınıza maske olarak uyguladığınız zaman gerçekten de son derece etkili bir ürün. Dilerseniz saçlarınızın diplerinden ucuna kadar uygulayarak bekletebildiğiniz kadar uzun bekletip sonrasında şampuanla yıkayın. Bitkisel karışımlarla parlak saçlar elde edebilmek için dilerseniz ve vaktinizde yoksa nemli ya da kuru saça oldukça az sadece boylarına sürerek gerçekten de parlak olmalarını sağlayabilirsiniz. Tamamen doğal almayı unutmayın.

bitkisel-karisimlarla-parlak-saclar

Bitkisel karışımlarla parlak saçlar elde etmenin bir başka yöntemi ise yarım çay bardağı kadar süzme zeytinyağı ile 1 yumurta sarısını karıştırıp maske haline gelirin. Saçınızda 10 dakika kadar beklettikten sonra durulayın. Zeytinyağının saça faydası oldukça fazla olmakla birlikte tarifleri de bitmiyor aslında. Sadece zeytinyağını sürmeniz bile saçınızı oldukça besleyecek ve parlak göstereceği gibi yıpranmış saçlara da oldukça iyi gelip onarılmasına yardımcı olmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.