Vipbakim

3 Malzemeyle Dökülen Saçınızı Geri Kazanın

3 Malzemeyle Dökülen Saçınızı Geri Kazanın

Bir kadın depresyona girdiği zaman ne yapar, elbette saçından başlar değişime ve kendini bu şekilde güzel olduğuna inandırır. Elbette unutmamak gerekir ki; bir kadın her haliyle güzeldir ve bakım yapmadan da, saçı olsa da veya saçı olmasa da fark etmeksizin güzeldir ve bu durum hiçbir şekilde değişmeyecektir. Ama yine de kendinizi güzel hissetmek istediğiniz gibi gözükmek istiyorsanız; saçlarınızı geri kazanmak gibi bir gayeniz olabilir. 3 malzemeyle dökülen saçınızı geri kazanın ve bu sayede de gözükmek istediğiniz güzellikte gözükün.

Saç Çıkartan Yöntem

  • 1 yumurta sarısı
  • 2 yemek kaşığı hint yağı
  • 1 yemek kaşığı bal

Tüm malzemeleri bir kase içerisinde iyice karıştırın ve ardından da bu karışımı saç diplerinizden başlar bir şekilde tüm saçınıza uygulayın. 2-4 saat arası bir bekleme süresinden sonra rutin olarak banyo yapma işleminize dönebilirsiniz. Uzmanlara bakıldığı zaman bu karışımı 2 ay boyunca; hafta 1 kez uygulamanın sonucunda, olumlu sonuçlar alınacağını söylüyorlar. Elbette bir diğer durum ise; haftada 2 kez uygulamam durumdur. Bu da çok daha etkili bir şekilde saçlarınızın çıkmasını sağlayacaktır.

Bu Malzemeler Nasıl Yardımcı Oluyor?

Hint Yağı

Hint yağı her yerde bulunabilecek aynı zamanda her bakımdan dolayı oldukça faydalı bir yağ olarak karşımıza çıkmaya başlamıştır. Hint yağı uzmanlar tarafından saç anlamında en etkili çözümlerden birisidir. Kullanıldığı takdirde saç uzatmaları ayda 5 kata kadar arttırdığı görülmüştür. Hem saçlarda oluşan kepek ve aynı zamanda sıkıntıları oldukça kısa sürede halledecektir.

Yumurta Sarısı

Saç köklerini beslemek adına en yardımcı olan besinlerden birisi yumurta olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem saçların çok daha çabuk uzamasını sağlamayacaktır hem de sağlıklı bir biçimde uzaması için yardımcı olacaktır. Besleyici bileşenler, aminoasitler ve aynı zamanda protein bakımından oldukça faydalı olduğu için herkes tarafından kullanılmaktadır.

Bal

Bal, sadece saçlarınızın hızlı uzaması için değil aynı zamanda saçlarda ki nem miktarı içinde oldukça önemlidir. Balı tek başına kullandığınız zamanda bile, saçlar üzerinde ki parlaklığı görebilir ve saçlarınızı beslediğini anlayabilirsiniz. Bu 3 malzemede saçlarınıza adına oldukça etkili malzemelerdir ve bu sayede saçlarınızı besleyecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.