Vipbakim

Bıldırcın Yumurtası İle Saç Gürleştirme Maskesi

Bıldırcın Yumurtası İle Saç Gürleştirme Maskesi

Bıldırcın Yumurtası günümüzde herkes tarafından bir besin kaynağı olarak bilinmekte ve birçok ülkede farklı amaçlarda kullanılsa da ülkemizde saçların daha yoğun bir şekilde çıkması amacıyla tercih edilmektedir.

Herkes tarafından oldukça merak edilen bu yumurta içerisinde oldukça fazla besin ve mineral olduğu da bilinmektedir.

İçerisinde yer alan besinler ve vitaminler tüm bireylerin çok daha sağlıklı saçlara sahip olmasına yardımcı olmuştur. Sizler de bu şekilde bir yumurtadan faydalanmak ve istediğiniz gibi ideal görünümünüze ulaşmak istiyorsanız yapacağınız en önemli şey mutlaka gün içerisinde besinlerine bu yumurtayı da dahil etmek olacaktır.

İstenilen Saçlar Artık Hayal Değil 

Saç dökülmesine engel olan ve aynı zamanda çok daha gür saçların çıkmasını sağlayan bu yumurta günlük tüketime dahil edildiğinde sizlerin çok daha sağlıklı bir şekilde gelişim göstermenize yardımcı olacaktır. Sizlerin hem protein almanıza yardımcı olacak hem de saçlarınızın çok daha sağlıklı ve gür çıkmasına yardımcı olacak bu yumurtayı hemen sizler de deneyerek üstün bir fayda sağlamaya başlayabilirsiniz.

Sizlerin yemek için tercih edeceğiniz bu yumurtaları ne şekilde kullanacağınız oldukça önemlidir. Buna göre bireylerin bildiğimiz tavuk haşlama yöntemi gibi bu yumurtaları haşlaması ardından bunları soğuk suda bekletmesi bunun üzerine tüketime hazır hale gelen besini direk tüketmesi gerekecektir.

Bıldırcın Yumurtası ile Saç Gürleştirme Maskesi

Yapacağınız maske için 2 tane bıldırcın yumurtası, 1 çorba kaşığı zeytin yağı, 1 çorba kaşığı susam yağı, 1 tatlı kaşığı bal‘a ihtiyacınız olacak.

Bu malzemeleri iyice karıştırın  saçınıza ve özellikle de saç diplerinize yoğun bir şekilde bu karışımı uygulayın bu şekilde 3 saat bekleyin ardından saçlarınızı yıkayıp durulayın. Hafta da 2 defa saçlarınıza uygulayacağınız bu maske ile saçlarınızın eskiye göre daha da  gürleştiğini fark edeceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Burcu dedi ki:

    Çok araştırma yaptım ve keratinli çözümü buldum. Keratin saçın temel maddesiymiş. Onun sayesinde saçlar dökülmüyor, çıkıyor ve gürleşiyormuş. İnternetten doğal keratin bakım setini buldum. Özellikle saç çıkarıcı titanyumlu keratin bakımı çok iş görüyor. Kullandım ve kısa sürede saçlarım yeniden çıkmaya başladı.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.