Vipbakim

Ten Rengine Göre Saç Rengi Seçimi Nasıl Yapılır

Ten Rengine Göre Saç Rengi Seçimi Nasıl Yapılır

Çoğu kadın her istediği ve sevdiği rengi yaptırmak ister. Ancak şunu çoğu kadın göz ardı eder, ten rengine uymayan saç boyaları.Ten rengine uyumlu saç rengi seçmek aslında çok kolaydır.

Yalnız kendinize yakıştığını ve ten renginize gittiğini düşündüğünüz renkleri saçlarınıza uygulamalısınız. Başkasında gördüğünüz ona çok yakışan bir renk sadece saçta değil teninde de güzel durduğu için beğenirsiniz.

Eğer istediğiniz rengi boyatıp, kendinize uygun saç boyutlarında kullanırsınız kendinize daha çok yakıştıracak ve her renk deneme girişiminde bulunmazsınız.Soğuk ve sıcak ten renkleri olmak üzere iki ten rengi ana renk olarak bilinir.

Sıcak ten renklerine sahip kadınlar, bakır tonları, kızıl tonları, kumral ve kahverengi gibi renklere saçlarını boyatabilirler. Soğuk ten rengine sahip kadınlar ise siyah, koyu renkler ve kiraz renkleri boya olarak kendilerine seçebilirler.

Sıcak ten rengine sahip kadınlar genel olarak açık renkleri saçlarında rahatlıkla kullanabilirler. Altın renkler, karamel renkleri, çikolata kahve renkleri, demir pası renkleri, kızıl renkler hatta cesaretli kadınlar için pembe, kırmızı gibi aykırı renkler, maun rengi, sarının her tonu, kahverenginin koyu tonları da sıcak ten rengine sahip kadınların kullanması önerilen ve ten rengine uyumlu renkler arasındadır.

Soğuk ten rengine sahip kadınlar ise platin tonu, orta renk sarılar, düz ışıltısız kahveler, açık kahve tonları, küllü renkler, şarap rengi renkleri, koyu siyah, mavi siyah, kumlu kahve gibi renkleri saçlarında taşıyabilirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.