Vipbakim

Alkali Su Nedir ?

Alkali Su Nedir ?
Günlük hayatımızda tükettiğimiz içme suyunda bulunan insan sağlığına zararlı bileşenlerden arındırılmak kaydıyla  PH seviyesinin arttırılması sonucu elde edilen, yüksek oksijen seviyesinde, antioksidan özelliği olan, serbest radikalleri ve biriken asidik toksinleri nötrölize edebilen, bağışıklık sistemimizi güçlendirerek, sağlıklı, kaliteli ve uzun yaşamaya katkı sağlayan en doğal su’dur.Bu konuda Dünya Sağlık Örgütü yayınladığı bir deklarasyonda ; “Eğer her gün düzenli olarak iyileştirilmiş alkali iyonize su içersek tüm hastalıkların % 80 oranında azalacağı tahmin edilmektedir.”şeklinde görüş bildirmiştir.
Alkali su hayatımıza girdiği günden beri bir çok firma tarafından sahip olduğu dışında değerler ve faydalar eklenerek toplumun tüketimine sunulmaktadır. Su hayattır sözünden yola çıkılmalıdır ki su ister alkali olsun iste yerel şebeke suyu olsun sağlıklı hizmet şartları sağlandığında her zaman kararında tüketildiğinde faydalıdır. Ancak doğal kaynak suyu veya alkali suyun şebeke suyuna göre insan sağlığına faydaları daha fazladır. Çünkü Alkali su içerdiği yüksek oksijen oranı sayesinde bakteri mikrop ve virüs oluşumunu en düşük seviyeye çekmektedir.
Bu nedenle alkali su tüketildiğinde vücudumuzda sağlık ile hastalık arasındaki savaşa destek olmaktadır. Unutulmamalıdır ki alkali su zayıflatmaz. Zayıflama uğruna bilinçsiz bir şekilde tüketim fayda değil insan vücuduna beklenmedik zararlar verebilir. Alkali suyun zararları ve faydaları olabilir, lütfen bu nedenle doz aşımı yaşamamak adına tüketimimize dikkat etmeliyiz.

Alkali Suyun İyileşmeye Katkı Sağladığı Rahatsızlıklar.

Alzhemier,Astım,Bağırsak Hastalıkları,Diyabetikler,Diz Kireçlenmesi,Egzama,Gastrit,Hemoroid,Kalp Hastalıkları,Kronik Yorgunluk,Noralji,Obezite,Pre-Eklampik Toksima,Sindirim Problemleri,Ülser,Yüksek Kan basıncı,Yüksek Tansiyon

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.