Vipbakim

Çarpık Bacak Nasıl Düzeltilir

Çarpık Bacak Nasıl Düzeltilir

Günümüzde dış görünüşün ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Boyunuz uzun olsun veya boyunuz kısa olsun fark etmeksizin; giydiğiniz her şey görüntünüze de özen gösterdiğinizin bir göstergesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ama takılmamız gereken noktalar bunlar değil; görüntümüzle ilgili ve değişmeyeceğini düşündüğümüz şeylerdir. Bacaklar, biz kadınların en önemli bölgelerinden birisidir. Uzun olması veya kısa olması bu konuda aklımıza takılır ve maalesef bunlar değişmeyen detaylardır. Çarpık bacak ise bu konu için değişebilecek bir konudur. Çarpık bacak kaderiniz olmasın ve bunun önüne geçin. Bunun çözümüne ise bakalım; hangi durumlar ve kimler için geçerlidir.

Çarpık Bacak Nedir?

Üst bacak ve aynı zamanda alt bacağın farklı kalınlıklarda olması ile ortaya çıkan bir sorundur. Aslına bakarsanız; günümüz insanı bunu sorun olmaktan ziyade normal olarak karşılıyor olsa bile; kimi insanlar bunu tamamen takıntı haline getirmişler ve çözüm aramak için farklı yollara başvurmuşlardır. Çarpık bacak ise görüntü olarak O şeklinde karşımıza çıkar. Çarpık bacağın sorununu çözmek için ise yapılan işlem kısaca şöyledir; üst bacak incelmeli, dizin alt kısmında oluşan eksik dokuyu yerine koymalı ve aynı zamanda dizin iç bölümünde olan dokuyu azaltmak olacaktır.

Çarpık Bacak Sorunu Nasıl Çözülür?

Bakıldığı zaman bir işlem çerçevesinde bu durumdan kurtulunabilir. Liposuction sayesinde bu durumdan kurtulmak mümkündür. Hem oldukça kolay bir işlemdir hem de sıkılaşmaya yardımcı olmaktadır. Özellikle de sarkma problemleri bu gibi bir durumda yaşanmamaktadır.

Kimlere Uygulanabilir?

Hiçbir sağlık sıkıntısına merhaba demeyen bu operasyon sayesinde; istediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz. Özellikle de erkekler ve aynı zamanda kadınlara yaş sınırı 18 yaş ve üzeri olarak belirlenmiştir. Bu bağlamda da başka bir gereksinim aranmamaktadır.

İyileşme Süresi Nedir?

Silikon implant yapıldığı takdirde 4-5 gün içerisinde ayağa kalkmak mümkün olacaktır. Aynı zamanda bahsedilen günden sonra sosyal hayatınıza da dönebilirsiniz. Yağ transferi yapılan ve aynı zamanda silikon implant yapılan hastalarda 3-4 hafta süresince spor yapabilecek duruma geleceklerdir. Bu sayede kısa sürede de ayağa kalkmanın mümkün olduğunu ve aynı zamanda iyileşim sürecinin de problemsiz atlatıldığını görebilirler.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.