Vipbakim

Negatif Enerji Yüklüyseniz Bunları Yapın

Negatif Enerji Yüklüyseniz Bunları Yapın

Kimi zaman bir arkadaşınızın sıkıntısını dinlemeniz kimi zaman da kendi sıkıntılarınız negatif enerji dolmanıza neden olabilir. Peki nasıl kurtulabilirsiniz?

Neşeniz yerindeyken birinin gelip moralinizi bozması, gün içinde işlerinizin ters gitmesi ya da farklı etkenler negatif enerjiyle dolmanıza yol açabilir. Bu durumda ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız size sunacağımız önerilerle negatif etkiden kurtulmanız kolaylaşacaktır.

Dışarı Çıkın

Dışarı çıkın ve deniz kenarında oturun, çimlere uzanın veya yürüyüş yapın. Size iyi gelecek olan açık ortamlar kafanızın dağılmasını sağlayacaktır. Eğer bisikletiniz varsa bisiklete binin ve keyifi bir tur atın. Eve kapanıp yalnız kaldıkça negatif enerjinizin daha da artması söz konusu olabilir. Eğer çocuğunuz varsa onu parka götürüp siz de bir bankta çocukları seyredebilirsiniz. Onlar için hayatın ne kadar kolay olduğunu görerek kendinizi daha pozitif hissedebilirsiniz.

Komedi Filmleri İzleyin

Komedi filmleri izleyerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Özelikle olumsuz durumlardan kurtulmak, başarı hikayeleri ve imkansız görünen şeylerin nasıl da kolay biçimde mümkün olabileceğine dair hikayeler size ilham verebilir. Bu yüzden keyifli olabileceğiniz filmler seyrederek kendinizi geliştireceğiniz birçok ilham alabilirsiniz.

Kedi Sevin, Negatif Enerji Yok Olsun

Bir kediniz varsa onu severek negatif enerjiden kurtulabilirsiniz. Ayrıca dışardaki hayvanları da severek ya da besleyerek kendinizi daha iyi ve pozitif hissedebilirsiniz. Canlıların ihtiyaçlarının karşılanması bile birçok kişinin negatif enerjiden uzaklaşmasına neden olabilir. Bu yüzden hayvanları sevebilirsiniz.

Alışveriş Yapın

Alışverişi çılgınlık haline getirmeden normal bir biçimde yapabilirsiniz. Kalabalık yerlerde gezmek, insanlarla iletişim kurmak, farklı enerji alanlarına ulaşmak için insan içine çıkmanın en iyi yollarından biri alışveriştir. Alışveriş yaparak kendinizi yenileyeceğiniz bir sürece giriş yapabilirsiniz. Negatif enerji her zaman işinizi kolaylaştıracaktır.

Sizi Eğlendiren İnsanlarla Buluşun

Size olumlu duygular yaşatan ve eğlendiren insanlarla buluşarak daha keyifli vakit geçirmenin yollarını bulabilirsiniz. Birçok insan iyimser ve pozitif olma özelliğini sürekli koruyabilir. Bu kişiler size de olumlu enerjiler yansıtır ve daha iyi hissetmeniz kolaylaşır. Pozitif arkadaşlarınızı yakından takip ederek negatif enerji etkilerinden daha kolay biçimde arınabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.