Vipbakim

Suna Dumankaya’dan Çok Etkili Peeling Tarifleri

Suna Dumankaya’dan Çok Etkili Peeling Tarifleri

Güzellik ve cilt bakımı uzmanı olan Suna Dumankaya birçok tarifi ile cilt bakımında yardımcımız olmaktadır. Tamamen doğal ve kesin çözümler sunan maskeler ile bize yardımcı olan Suna Dumankaya’dan peeling tarifleri almak için de yazımızı sonuna kadar okuyabilirsiniz.

Peeling, ciltte yapılan bakımların olumsuz etkilerini önleyen işlemdir. Ciltte oluşan ölü derinin ciltten temizlenmesi amacı ile uygulanan bu yöntem sayesinde alttan daha sağlıklı ve diri cildin, ölü cilt yerini alması hedeflenir.

Suna Dumankaya, son yıllarda güzellik ve cilt bakımı konusunda tavsiye ettiği yöntemler ile dikkat çekmektedir. Anneannesinden öğrendiği doğal yöntemlerin etkisinde yetişen ve bu nedenle güzellik ve cilt bakımı konusunda birçok doğal karışıma ulaşan Suna Dumankaya ile peeling tarifleri için yazımızı okuyabilirsiniz.

Suna Dumankaya’dan Yağlı Ciltler İçin Peeling

Ekranlarda sıkça karşımıza çıkan Suna Dumankaya, verdiği doğal yöntemlere dayalı cilt bakımı tarifleri ile ilgimizi çekmişti. Suna Dumankaya yağlı ciltler içinde peeling tarifi öneriyor. Suna Dumankaya’dan peeling tariflerinden birisine göre az miktardaki suya yine az ve eşit miktarda olan bira mayasını karıştırın. Bu karışımı yüzünüze parmak uçlarınız ile oval bir şekilde ovalayarak sürün. Bu işlemi iki üç günde bir yapabilirsiniz.

Suna Dumankaya’dan Kırışıklık Önleyici Peeling

Suna Dumankaya güzellik ve cilt bakımı konusunda birçok tarifi bizlere sunmaktadır. Tamamen doğal olan bu tarifler içinden seçim yaparken zaman ve malzeme ihtiyacınıza göre karar verebilirsiniz. Kırışıklıkları önlemek içinde bize peeling yöntemi öneren bu tarif için 1 adet salatalık, 1 yumurta akı ve 1 çay kaşığı limon suyuna ihtiyacımız olacak. Tüm malzemeleri iyice karıştırın. Salatalığı soyarak püre haline getirdikten sonra karıştırma işlemini yapmayı unutmayın. Elde ettiğiniz karışımı yüzünüze uygulayın. 20 dakika beklettikten sonra soğuk su ile yıkayın.

Bu karışımı haftada iki üç kere uygulayabilirsiniz. Ayrıca bu karışım tek seferde hazırlanabilir ve 1 hafta buzdolabında muhafaza edilebilir. Bu karışım cildinizi yenilemekle kalmıyor kırışıklıkların önlenmesine de faydalı oluyor. Suna Dumankaya’dan peeling tarifleri arasında en çok tercih edilen bu tariftir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.