Gelinler İçin Başarılı Bir Oje Seçimi Nasıl Yapılır?

Gelinlerin oje seçimleri oldukça güç oluyor! Çünkü kendini farklı hissetmek ve kıyafet ile uyum sağlamak açısından, rutin olarak uyguladığımız ojelerden vazgeçmeli ve doğru ürünleri tercih etmeliyiz. Bugüne kadar milyonlarca kadınımız evlenmeden önce oje seçimlerini çok erkenden yaptı! Çünkü böyle bir yol izlendiği zaman istenen süsleme unsurları ortaya çıkmaktadır. Genel olarak çıkartmalı ürünler tercih edebilirsiniz. Şöyle ki, nazar boncuğu süslemesi, simli tırnak süslemesi gibi birbirinden farklı binlerce modelden oluşan süslemeler ile birlikte artık sizler de sorunsuzca bir ojeye ulaşabileceksiniz.

  1. Takılarınız ile uyum sağlayacak biçimde ayarlanması önemlidir.
  2. Gelinlik modelinize uyum sağlayacak şekilde seçiminizi yapmalısınız.
  3. Gündelik zamandan farklı olmasına önem verin. Çünkü bu tip özel günlerde kendinizi baştan aşağı farklı hissetmek istemeniz oldukça doğaldır!
  4. Ojelerin kaliteli markalardan olmasına önem verin. Çünkü doğru bir marka, her zaman kalıcılığını ve kalitesini ileriye kadar devam ettirir!

Oje seçimlerini bu yoldan izlerseniz her daim istenilen sonuçlara ulaşmak sizler için söz konusu olacaktır. Bunun yanı sıra doğru uygulanması ve sürülmesi de çok önemlidir.

  • Mutlaka öncelikle baz kullanın ve tamamen tırnağın temiz olmasına önem verin.
  • Manikür ve pedikür işlemlerinin bitmiş olmasına özen gösterin. Oje en son adımdır.
  • Sürerken ince katlar atarsanız doğru sonuca daha çabuk ulaşırsınız.
  • Oje sürmek bir sanattır. Bu yüzden her zaman iyi konsantre olmak önemlidir!
  • En son süsleme yapmak istiyorsanız ojenin kurumasını beklemeli ve süslemeyi üzerine yapmalısınız!

Ojenizi sürerken üstte belirttiğimiz adımları izlemek sizlerin doğru sonuçlar almasını sağlar. Oje seçimini ise deneyerek yapabilirsiniz. Kozmetik markalarının sunduğu birbirinden farklı binlerce model arasından seçiminizi yaparken mutlaka denemenizi öneriyoruz. Özellikle bir daha dönüşü olmayacağını düşündüğümüz zaman, gelin oje modelleri seçimlerini mantıklı bir şekilde yapmanız demek; doğru sonuçlara ulaşmanız demektir. Sitemizde yer alan diğer yazılar ile beraber istenen oje sürme tekniklerine ulaşabilirsiniz. Pek çok farklı renk ve modelden ortaya çıkan ojeler ile beraber sizler de şıklığınızı arttıracak, tam anlamıyla bir kombin durumunu ortaya atmış olacaksınız.

  Bunlarda İlginizi Çekebilir 


Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top