Vipbakim

Bitkisel Göğüs Büyütme Tarifi

Bitkisel Göğüs Büyütme Tarifi

Bitkisel göğüs büyütme : Göğüs büyütmek için illa ki neşter altına yatmanız şart değil. Biraz alışkanlıklarınızı değiştirip birazda sabır gerektiren bir uğraş göğüs büyütmek. Güzel olmak kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız  aşağıda yer alan bitkisel göğüs büyütme tarifini sıkılmadan yapmalısınız.

Bize gerekli malzeme olan şerbetçi otunun kozalak ektresi. Bu bitki her yerde bulunmasa da her önünüze gelen aktarcıya sorup arayabilirsiniz. Yada aktarcınıza rica edin sizin için getirsin.

Bu yöntemi uygulan bayanlar iyi sonuç aldıklarını kısa zaman içerisinde göğüslerinde büyüme olduğunu söylüyor. Düzgün uygulandığında alacağınız sonuç 1,5 ayda 4 – 5 santim büyüme.

Bitkisel Göğüs Büyütme Tarifi

  • Şerbetçi otu ( 2 yemek kaşığı )
  • Su ( bir miktar )
  • Yağsız krem ( yeteri kadar )

2 yemek kaşığı koyduğunuz şerbetçi otunun üzerine 3’te 1 olacak kadar yani az miktar su koyun. Ocakta çok az kaynatın ve süzün daha sonra bu karışımın içine yağsız el kreminden ekleyin. Krem kıvamında olmalı çok sulu olmasın. 1 gün boyunca kapalı bir yerde bekletin. Önce ıhlamur ile göğüslerinize masaj yapıp ardından hazırladığınız karışımı göğüslerinize uygulayın.1 saat bu karışım göğüslerinizde beklesin. Şerbetçi otunun hoş bir kokusu vardır. Yıkamasanız da sizi kokusu ile rahatsız etmez.

 

Hatırlatma : Günde 1 bardak ada çayı içerek de göğüslerinizin büyümesine katkı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.