Vipbakim

Doğal Yollarla Bronzlaşmanın Yolları

Doğal Yollarla Bronzlaşmanın Yolları

Yaz gelmiş olsa bile; henüz tatile çıkamayan birçok insanın olduğunu biliyoruz. Tatile çıkanlarında son zamanlarda oldukça sıkıntılı havalarda tatil yaptığını az çok biliyoruz. Bu bakımdan dolayı güneşten istedikleri kadar faydalanamıyorlar ve bunun devamında da istenilen bronzluğa ulaşılamıyor. Neyse ki sadece güneşin etkisiyle değil de; doğal yöntemleri baza alarak da bir bronzluk etkisinden söz edebiliriz. Doğal bronzlaşma hakkında sizlere bilgi vererek, yazınızı çok daha güzel bir şekilde geçirmenizi sağlayacağız.

Kakao İle Bronzlaşma

Her ne kadar doğal bir yöntem oluyor olsa bile; kalıcı bir yöntem olduğunu söylemek pek de doğru olmayacaktır.

Sizlerde gece dışarı çıkmak için ya da herhangi bir partiye gitmek için aniden bronzlaşmak istiyorsanız, kakao ile bronzlaşıp davete katılabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken şey biraz kakao ve biraz nemlendiriciyi karıştırmak ve bronzlaşmasını istediğiniz bölgenize sürmek olacaktır.

Kakaoyu ne kadar fazla eklerseniz, o kadar çok bronz olacaksınız.

Kuruyana kadar biraz bekleyin ve daha sonra istediğiniz yere çıkabilirsiniz. Vücudunuza su değer bu bronzlaşma yönteminin kaybolduğunu göreceksiniz.

Eğer kıyafetinize geçecek tedirginliğiniz var ise; bu durumu aklınızdan çıkartabilirsiniz.

Nemlendiricinin kakaoyu tutması ve bu bağlamda kakaonun kuruyor olması; kıyafetinize geçmemesini sağlayacaktır.

Çay İle Bronzlaşma

Her gün demlediğiniz çay ile bronzlaşmak artık oldukça basit olacaktır. Özellikle de bu kadar kısa sürede ve bu kadar kolay bir yöntem ile bronzlaşmak, sizler için de büyük kolaylık olacaktır.

Çayı demledikten sonra, deminden pamuk yardımı ile faydalanabilirsiniz. Ne kadar koyu istiyorsunuz, çayı her seferinde biraz daha fazla sürebilirsiniz. Bu da oldukça doğal bir yöntemdir.

Yağlar İle Bronzlaşma

Bronzlaşmanın en doğal ve aynı zamanda en çok kullanılan yöntemlerinden birisidir. Sadece yaz değil, aynı zamanda kış aylarında bile çikolata gibi bir tene sahip olmak istiyorsanız; sayacağımız yağları karıştırıp, bu işlemi uygulayabilirsiniz.

Kakao, susam, kayısı ve tatlı badem yağı sayesinde bu karışımı elde edeceksiniz. Bu yağlardan biraz kasenin içine döküp karıştırın ve cildinize sürün ve daha sonrasında değişimi sizlerde gözlerinizle görebileceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.