Vipbakim

Doğal Yollarla Göğüs Nasıl Büyütülür

Doğal Yollarla Göğüs Nasıl Büyütülür

Kadınların bebek emzirdikleri ve cinsel olarak uyarıldıkları bölgelerden biri olan göğüsler yeteri kadar gelişmediğinde kişide özgüven sorunları yaşanabiliyor. Giyilen kıyafetlerin güzel durması ve benzer nedenlerden dolayı insanlar daha büyük göğüslere sahip olmak isteyebiliyor. Peki doğal yollarla göğüs nasıl büyütülür? Göğüs büyütebilmek estetik müdahale olmadan mümkün müdür? Bu sorunun cevabı ne yazık ki hayır olacak. Çünkü çok az kişinin doğumdan sonra göğüsleri büyür ve doğal yöntemlerle kullanılan ürünler de geçici bir dolgunluk sağladığı için sonuç memnun edici değildir.

 Susam Yağı

Susam yağı temelli bir karışım olan ve Cake gibi isimlerle piyasaya sürülen eczane ürünlerin göğüslerde dolgunluk sağlaması söz konusu olmaktadır. Bu şekilde sürekli kullanım isteyen ve büyüklükten ziyade dolgunluk veren bu karışım geçici etki yaratmaktadır ve herkeste büyüme etkisi göstermemektedir.

Göğüs Dolgusu

Son yıllarda ameliyatsız estetik uygulamalarının popüler hale gelmesi, insanların deneme amacıyla dolgu yöntemini tercih etmesine neden oldu. Göğüs dolgusu ile daha dolgun göğüslere sahip olmak isteyenler geçici de olsa göğüslerinin büyümesini sağlayabilmektedir. Göğüs dolgusu, kişinin kendi dokularından elde edilen maddelerle yapıldığı için doğru uygulama yaptırılması çok önemlidir. Estetik cerrahlar bu tür uygulamaları en hijyenik biçimde sağlamaktadır.

Silikon Protez

Kalıcı ve etkili bir göğüs büyütme yöntemi olan silikon protezler, günümüzde çok daha doğal bir ha almıştır. Yuvarlak ve damla şeklinde bulunan protezlerin takılmasıyla göğüslerde değişik oranlarda büyütme işlemi yapılabilmektedir. Kişinin göğüs kafesi elverdiği sürece uygulanan silikon protezler doğru biçimde yerleştirilerek kalıcı biçimde göğüslerin dolgunlaşması söz konusu olur. 18 yaşından sonra yapılabilen protezler kalıcı olduğu için etkisi de oldukça uzun sürecektir. Boyut olarak doğal ve abartılı olmayan uygulamalar kişinin yaşam kalitesinin olumlu olmasını sağlar. Ço büyük göğüsler hem kişiyi rahatsız eder hem de görsel açıdan çok iyi görünmezler.

Estetik cerrahlar göğüs büyütme konusunda hastanın vücuduna uygun boyutlarda protez takarak hastanın ideal vücut ölçülerine sahip olmasını kolaylaştırır. Bununla birlikte doğru protez kullanımıyla kişinin sağlığını riske atmadan uygulamalar yapılır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.