Vipbakim

Erkekte Giyim Nasıl Olmalı

Erkekte Giyim Nasıl Olmalı

Kadınlar ne kadar modaya düşkün ve aynı zamanda kendilerine bakıyorlarsa; aslında erkekler içinde aynı durum geçerlidir. Son yıllarda ki moda anlayışına baktığımız zaman, erkeklerinde modayı takip ettiklerini görebiliyoruz. Erkekte giyim nasıl olmalı, bir erkeğe ne giymek yakışıyor bunlara değinmek; erkekler içinde faydalı olacaktır.

Erkekler İçin Giyim Önerileri

  • Şık Olmak İçin, Marka Zorunlu Değildir

Herkesin bildiği ilk yanlışlardan birisi de budur. Her ne kadar modayı takip ediyor olsak bile; moda demek pahalı giyinmek demek değildir; moda insanın kendine yakışanı giymesidir. Bu bağlamda erkeklere; modayı değil de, kendilerini takip etmelerini öneriyoruz.

  • Tarzınız Muhakkak Olsun

Modaya uymak mı? Elbette herkesin vazgeçilmez kuralları arasında kabul edilemez. Yapmanız gereken şey o kadar basit ki; sadece tarzınızı belirlemelisiniz. Günlük mü giyiniyorsunuz veya ciddi mi giyinmek istiyorsunuz? Bunları belirledikten sonra gerisi gelecektir.

  • Aynı Renk Giyinmek, İyi Giyinmek Değildir

Tek tip giyinmek, mesela baştan aşağıya siyah, kimi zaman günü kurtarabilir ama her zaman için tek seçeneğiniz olmasın. Belki bazen tonlama farklılıkları yapabilirsiniz ama her zaman aynı tip renkleri giyip çıkmayın. En çok hangi renk yakışıyor, bunun üzerinden gidebilirsiniz.

  • Kendinize Uyuma Kaptırmayın

Modaya uymayı ya da sürekli renkler arasında bir eşleşme yaratmayı bırakın. Doğa size karar verme gücünü bırakıyor zaten. Bugünde yeşil ve maviyi ya da yeşil ve turuncuyu kombin edin. Kime ne ki? Zaten moda sizsiniz, unutmayın.

  • Vücudunuzu Tanıyın

Renk seçimi ne kadar önemli bir boyut kazanıyorsa, vücudunuzu tanımak da bir o kadar önemlidir. Eğer sizlerde vücudunuzu tanımıyorsanız; büyük yanlışlıklar içerisinde giyiniyor olabilirsiniz. Onu tanıyın ve öylece giyinmeye başlayın.

  • V Yaka ve Düz T-Shirt

Gün kurtarıcı, gerek yaz gerek ise de kış aylarında en zevkli seçimlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Yazın üzerinde geçirdiğiniz V yakanızı, kışın ise gömleğinizin içine giyebilirsiniz. Hem cool hem de tarz gözükecektir.

  • Ayakkabı Önemli

 

  • Kabul edelim, kadınlar kadar işiniz zor değil. Günlük hayatta ya da akşam dışarıya çıkarken veya koşarken giyeceğiniz ayakkabılar belirlidir. Bu bağlamda ise; kıyafetinize uygun ayakkabı giyimine dikkat edin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.