Vipbakim

İşte Diri Ve Sıkı Bir Vücut İçin Bitkisel Yağlar Ve Uygulanışları

İşte Diri Ve Sıkı Bir Vücut İçin Bitkisel Yağlar Ve Uygulanışları

Bitkisel yağlar sadece saç ve  cilt güzelliği için değil, vücut sıkılaştırma olarak da çok yararlı. Sarkmış toparlanamayan vücudunuzu aşağıda yazacağımız yağları uygulayıp fit, diri ve güzel bir hale getirebilirsiniz.

 

Vücut Sıkılaştırma Yağları 

Destek Sıkılaştırıcı Yağ

Destek sıkılaştırıcı yağın içersinde; kişniş yağı, – ardıç yağı, – anason yağı, – nane yağı, – havuç yağı, – fındık yağı, – zambak yağı, – portakal yağı, – avokado yağı, – yasemin yağı, – limon yağı

Aktarlardan aldığınız bu yağı tüm vücudunuza sürün ve dilerseniz streç filmle dilerseniz sıkı çoraplarla kendinizi sarıp 2 saat bekletin. Daha sonra terleyeceğiniz için ılık su ile cildinizi yıkayın. 1 ay kullanım sonunda cildinizin 2 – 3 santim inceldiğini göreceksiniz.

 

Vücudu Sıkılaştırmak İçin

Vücut sıkılaştırmak için; Kayısı yağı, yasemin yağı, avokado yağı, çilek yağı, yasemin yağı, susam yağı ve kantaron yağı.

Cam bir kasede bütün malzemeleri karıştırın. Duştan sonra uygulanan bu karışım yosun sabunu ile cildinizi ovalayıp duştan çıkınca sürüldüğünde etkisini daha iyi gösteriyor.

 

Diri Ve Sıkı Vücut için Bitkisel Yağ Karışımı

Sıkı bir vücut için; Portakal yağı ( 2 yemek kaşığı ), – çilek yağı ( 2 yemek kaşığı ), – yasemin yağı ( 2 yemek kaşığı ), – kayısı yağı ( 2 yemek kaşığı ), – kantaron yağı ( 1 tatlı kaşığı ), – yasemin yağı ( 1 tatlı kaşığı ), – avokado yağı ( 1 tatlı kaşığı ), – susam yağı ( 1 tatlı kaşığı ).

Bütün malzemeleri ağzı kapaklı bir kavanoz ya da şişeye koyunuz ve ağzını kapatıp serin bir yerde saklayınız. Yüzünüz hariç kalça, bacaklar ve karnınıza uygulayabilirsiniz.

 

Cilt Sıkılaştırıcı Yağlar

Cilt sıkılaştırıcı karışım için gereken; 5 limon suyu, – acı biber ( yarım kilo ), – 1 şişe gliserin, – biberiye yağı 1 şişe

Kırmızı acı biberi haşlayın ve limon suyu ile karıştırın. Bütün malzemeleri bir kaba koyun ve blendırdan geçirin. Hazırlanan karışımı 3 gün bir yerde saklayınız güneşte kalmasın. Dolapta bu karışımı bekletebilirsiniz. Bu karışımı her gün vücudunuza uygulayabilirsiniz. Bu karışımı cildinize uyguladığınızda ya denize gidin ya da spor yapın. Bu sıkılaştırıcı düzenli kullanıldığında belirgin bir incelme görürsünüz.

 

Cilt Sıkılaştırıcı Yumurta Maskesi

Bir yumurtanın beyazını iyice köpürene kadar çırpın vücudunuzda istediğiniz bölgeye uygulayın. Tüm vücudunuza hatta yüzünüze bile uygulayacağınız sıkılaştırıcı yumurta maskesi kolay ve zahmetsiz bir uygulamadır. Sürdükten sonra 15 – 20 dakika bekletmeniz yeterlidir. 3 günde bir cildinize bu yumurta maskesini uygulayabilirsiniz. Bu maskeyi yaşınız 20’lerdeyse ayda bir kez uygulamanız yeterlidir. 30 lu yaşlardaysanız bu maskeyi 15 günde bir uygulamalısınız. Eğer 40 yaş ve üstü iseniz yumurta maskesini haftada 1 kez cildinize uygulamalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.