Vipbakim

İstenmeyen Tüyler İçin Çözüm Önerileri

İstenmeyen Tüyler İçin Çözüm Önerileri

Vücudunuzda bulunan tüylerden kurtulmak istiyorsanız basit çözüm önerilerini tercih edebilirsiniz. Bitkisel ürünlerle istenmeyen tüyler için çözüm önerileri geliştirebilirsiniz. Bitkisel ürünler sayesinde hem  acı çekmeden tüylerden kurtulacak hem de çok fazla para ödemekten kurtulacaksınız. Bu bitkisel ürünleri aktar ve benzeri yerlerden kolay bir biçimde bulabilir, satın alabilirsiniz.

Zerdeçal ile İstenmeyen Tüylere Son

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için bitkisel çözüm önerileri arasında zerdeçal da yer almaktadır. Zerdeçal ile bakım kürü hazırlayabilirsiniz. Bunun için gerekli malzemeler olarak 2 yemek kaşığı zerdeçal ve bir miktar süt gereklidir. Bu iki malzemeyi alın ve bir kabın içinde karıştırın. Sonrasında bu karışımı istenmeyen tüylerin olduğu bölgelere sürün. Bu karışımı tüm bölgelere kullanabilirsiniz herhangi bir zararı yoktur. Sonrasında 20 dakika beklemeniz gerekmektedir. Bekleme süresi sonunda uygulama yaptığınız yerleri yıkayabilirsiniz. Temizlik işlemi için ılık su kullanımı yapmanız önerilmektedir. Bu işlem düzenli biçimde tekrar edildiği takdirde istenmeyen tüylerden kurtulmanız da kısa süre içinde gerçekleşecektir.

Portakal Kürü ile İstenmeyen Tüylere Çözüm

Portakal ile de istenmeyen tüylerinizden kısa süre içinde kurtulabilirsiniz. Portakal kürü hazırlayabilmek için 1 yemek kaşığı zeytin yağı ve 1 portakalın kabuğu gereklidir. Bu karışımları bir kabın içine alın ve iyice karıştırın. Daha sonrasında elde edilen karışımı masaj yapar biçimde vücudunuz da hangi bölgede istenmeyen tüyler yer alıyorsa bu kısımlara sürün. Bu karışım özellikle ağda yapıldıktan sonra ağda yapılan bölgelere sürülmelidir. Bu kür cildinizde yarım saat kalmalıdır sonrasında ılık su ile durulama yapılmalıdır.

Nohut Kürü ile İstenmeyen Tüylerden Kurtulun

İstenmeyen tüylere verilecek önerilerden birisi de nohut kürüdür. Nohut kürü ile daha temiz bir vücuda sahip olabilirsiniz. Nohut kürü için gerekli olan malzemeler arasında yarım kase nohut tozu

yarım kase dolusu süt, 1 yemek kaşığı zerdeçal gereklidir. Karışım için öncelikle bu malzemeler bir kabın içine alınır ve krem haline kadar karıştırılır. Sonrasında bu karışım tüylerin çıkış yönüne doğru sürülür ve 30 dakika boyunca beklenir. Sonrasında kuruyan karışımı tüylerin çıkış yönünün zıttına doğru soymaya başlayın ve daha sonra yıkayın, nemlendirici sürün.

Limon ile Bakım Kürü Hazırlayın

Limon kürü ile istenmeyen tüylerden kısa süre içinde kurtulmayı başarabilirsiniz. Bunun için 1 tane limon suyu ve 2 çay kaşığı dolusu tuz gereklidir. Tuz ve limon suyunu bir kabın içinde karıştırın, daha sonrasında ağda yapılan bölgelere yavaş bir biçimde sürün. Sonrasında da karışımı bir süre bekletin ve soğuk su ile durulayın. Bu karışım haftada bir kez uygulanmalıdır. 3-4 kez uyguladıktan sonra olumlu sonuçları kısa süre içinde görebilirsiniz. İstenmeyen tüyler için çözüm önerileri arasında başlıca tarifler bunlardır. Bu tarifleri cildinizin belirli bölgelerine uygulayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.