Vipbakim

Selülit ve Çatlaklara Karşı Fırça Kullanımı

Selülit ve Çatlaklara Karşı Fırça Kullanımı

Selülit ve çatlaklarla etkili mücadele, fırça kullanımı ile mümkün oluyor. Fırçanın doğru kullanımı ile Selülit probleminin etkili şekilde sonlandırılması sağlanıyor.

Kuru Vücut Fırçalama

Vücut sorunları arasında son derece yaygın olarak görülen Selülit ve çatlaklar, kuru vücut fırçası ile son buluyor. Kullanımı hakkında verilen detaylı bilgiler sayesinde, siz de yaşadığınız bur sorunun çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır;

En çok sorulan sorular arasında kuru vücut fırçasının nasıl kullanıldığı bulunuyor. Mümkün olduğunca nazik hareketler ile fırçalamanın yapılması gerektiğini bilmelisiniz. Duşa girmeden önce bacakların hafif şeklide fırçalanması yeterli olacaktır. Çok bastırmadan, kan dolaşımını hızlandıracak dokunuşlar yapmalısınız. Duşa girdikten sonra da aynı şekilde fırçalama işlemine devam edeceksiniz. Fırçalamanın etkili olması için duşta suyun ısısını belli bir miktar arttırabilirsiniz.

Fırçalama yönü;

Kişiler kuru fırça ile bacaklarını fırçalarken, mutlaka aşağı doğru fırçalama gerçekleştirmelidir. Çünkü bu şekilde bir fırçalama, bacaklarınızın tahriş olmamasını sağlayacaktır. Amacınız sadece kılcal damarların harekete geçmesi olmalıdır. Tüm bu işlemlerin toplam süresi 5 dakika ile sınırlandırılmalıdır. Bacağınızın zarar görmemesi açısından en fazla 5 dakika bu şekilde işlem yapabilirsiniz.

Fırça Kullanımının Avantajları

Siz de herhangi bir müdahale olmadan Selülitler nasıl geçer sorusunun cevaplanmasını mı istiyorsunuz? Bunun için ilk akla gelen ve en etkili olan yöntem, fırça kullanımıdır. Fırçayı düzenli olarak kullanmak 1 ayın sonunda değişimi gözle görebileceğiniz şekilde sonuçlanacaktır. Bunun için fırça kullanımının avantajlarını elde edebilirsiniz.

Bacaklarınızda Selülitlerin azalması

Bacaklarda çatlak sorununun ortadan kalkması

Pürüzsüz bacaklara kavuşmanız

Kılcal damarlarınızın harekete geçmesi

Sağlıklı damar yapısını desteklemeniz

Yukarıda verilen avantajlar, düzenli şeklide vücut fırçalama işlemi yapmanız durumunda elde edilecektir. Bu şekilde yaşadığınız Selülit ve çatlak sorununu ortadan kaldırmış olacaksınız. Dilerseniz direkt olarak fırça seçiminizi yaparak, bacaklarınızda bu uygulamayı yapmaya başlayabilirsiniz. Tamamen sizin seçiminize göre alacağınız bir fırçayla bacaklarınızı düzenli fırçalayın. Selülit fırçası alırken dikkat etmeniz gerekenler fırçanın uçlarının yumuşak olmasıdır. Bacaklarınızı tahriş etmek ya da zarar vermek söz konusu olmamalıdır. Seçim sizin olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.