Vipbakim

Vücut bakımı için kullanabileceğiniz doğal malzemeler

Vücut bakımı için kullanabileceğiniz doğal malzemeler

Herkes bakımına çok düşkündür özellikle bayanlar ve devamlı vücutları için bakım ürünleri kullanırlar ve bazılarının zararları olduğu için daha çok

doğal ürünlere yoğunlaşıyorlar vücut bakımında doğal ürünler kullanmak her zaman avantajdır çünkü doğa sizin için her şeyi sunar.Hem sağlıklı bir şekilde bakımınızı yapmış hem de çok fazla para harcamamış olursunuz.vucut-bakiminda-kivi

Kivinin Güzellik Etkisi

Doğanın mucizelerinden biride kividir ve kivinin içerisinde çok fazla miktarda C vitamini bulunur buda cildinizin yenilenmesinde çok fazla etki sağlar.

Kivi ile cildinize peeling yaptığınız zaman cildinizdeki ölü hücreleri temizlersiniz ve cildinizi yumuşatmış olursunuz.

Isırganın Saçlardaki Etkisi

Isırgan otu saçlarınıza ışıltı vermekte size yardımcı olacaktır aktarlarda rahatlıkla bulabileceğiniz ısırgan otunu 12 veya 24 saat ılık suda bekletmelisiniz bu suyunu banyodan önce saçınıza masaj yaparcasına sürmelisiniz yarım saat gibi bir süre zarfından sonra saçlarınızı durulayabilirsiniz.

Vücut bakımında doğal ürünler her zaman sizin en yakın dostunuz olacaktır.

vucut-bakiminda-dogal-urunler

Yumuşacık Eller

Ellerinizin yumuşacık olması için limon suyu ve zeytinyağına ihtiyacınız vardır üç damla kadar zeytinyağını bir adet limonun suyu ile karıştırıp ellerinize sürmeniz ve 25 dakika kadar sonra pamukla silip durulamanız gerekiyor.

Tırnaklar

Şekil bozukluğu yaşanan tırnaklar için lavantanın yağı kullanılabilir böylelikle lavanta yağı tırnaklarınızı olumsuz koşullara karşı koruyacaktır.

Vücut bakımında doğal ürünler her zaman her derdinize çare olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.