Vipbakim

Estetiksiz Burun Nasıl Küçültülür

Estetiksiz Burun Nasıl Küçültülür

En çok estetik ameliyatları burun küçültme olarak biliniyor. Estetiksiz burun nasıl küçültür sorusunun bu sebeple sıkça sorulduğunu söyleyebiliriz.

Estetiksiz Burun Küçültme Yöntemleri

Siz de küçük bir buruna sahip olmak mı istiyorsunuz? Estetiksiz burun nasıl küçültür sorusuna verilen yanıt üzerinden, direkt olarak burnunuzun küçülmesini sağlayabilirsiniz. Aşağıda verilen egzersizlerin düzenli olarak yapılması burnunuzun küçülmesini sağlayacaktır. Her egzersizin, burnunuz için ayrı bir etkisi olacak. Bunun için hepsinin düzenli şeklide yapılmasına dikkat etmelisiniz.

Burun Kaldırma;

Burnunuzu kaldırmak mı istiyorsunuz? Bunun için tek yapmanız gereken, parmağınızı kullanarak, sağ burun deliğinizi kaldırın ve  nefes alın. Bu şekilde 5 saniye bekleyin. Sonrasında aynı işlemi sol burun deliğiniz için yapın. Sol burun deliğinizi kaldırın ve sağ kısımdan nefes alın. Bu şekilde 5 saniye bekleyin. Egzersiz, düzenli şekilde yapıldığında, burnunuzun kalktığını gözlemleme şansınız olacak.

Burun daraltma;

Burnunuzun biçiminin daralmasını istiyor da olabilirsiniz. Bunun için bir elinizin iki parmağı ile burnunuzu sabitlemeyi deneyin. Sonrasında diğer elin bir parmağı ile burun ucunu geriye doğru itin. Hemen ardından ağzınızı kapatın ve yutkunuyor gibi yapın. Bu şekilde gün içinde 20 – 30 kez egzersiz yapmanız yeterli olacaktır. Burun küçültmek için egzersizler adı altında yapmış olduğunuz aramalar sonucunda, bu ve buna benzer egzersizler ile küçültmenin mümkün olduğunu göreceksiniz.

Burun düzleştirme;

Yapmanız gereken ilk adım gülümsemek. Dudaklarınızın gerilmesini sağlayın. Sonrasında ise direkt olarak burnu yukarı doğru hareket ettirin. Günlük olarak 20 ile 30 kez yapılması yeterli olacaktır. Bu şekilde düzenli olarak egzersiz yapmanız durumunda burnunuzun düzleşmesi olağandır.

Burun kısaltma;

Kıkırdağın bozulma oranının azalmasını sağlayan bu egzersiz ile burnunuzun istediğiniz biçime gelmesini sağlayabilirsiniz. Burun ucunuza işaret parmağınızı yerleştirmelisiniz. İkinci olarak hafif yukarı kaldırın. Sonrasında ise nefes alın. Bu şekilde 35 kere yapın. Gün içinde iki set yapmanız yeterli olacaktır.

Burun küçültme egzersizleri nasıl yapılır sorusuna verilen yanıt üzerinden, direkt olarak harekete geçebilirsiniz. Düzenli şekilde hareketleri yaparak, burnunuzun küçülmesini sağlayabilirsiniz. Egzersizleri denemenizde sakınca yoktur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.