Vipbakim

Kaş ve Kirpik Besleyen Serumlar

Kaş ve Kirpik Besleyen Serumlar

Kaş ve kirpikleri zayıf olan pek çok kadın kaş kirpik serumu kullanarak daha gür ve belirgin bir kaş ve kirpiklere sahip olmayı hedefliyor. Çünkü kadınların göz ve çevresine karşı özle bir hassasiyeti var. Güzel gözlere sahip olmanın yolu ise tabi ki uzun ve kalın kirpik ve kaşlardan geçiyor. Özellikle kaşlara istenilen şeklin verilebilmesi için kaşların kalın ve gür olması lazım. Bu yüzden de kadınlar bir takım serumlar yoluyla kaş ve kirpikleri besleyerek güçlendirmeye çalışıyorlar.

Bu serumları kullanmanın diğer bir sebebi ise uzun yıllardır alınan kaşların artık dökülmeye başlaması ve cansızlaşmasıdır. Bu yüzden de kaşları güçlendirme gerekir. Aksi takdirde hazin bir son sizi bekliyor olabilir.

Kaş ve Kirpik Besleyen Ürünler

Piyasada bu amaca uygun pek çok ürün bulmak mümkündür. Bu yüzden iyi bir araştırma yaparak size uygun olanı seçmelisiniz. Bu sayede üründen daha çok verim alabilirsiniz. Bir de ürüne güvenerek kaş ve kirpiklerinizi hor kullanmamalısınız. Rutin bakımlarını yapmaya özen göstermelisiniz. Peki piyasada en çok tercihe dilen serumlar nelermiş bakalım.

 

Aveseena Jet-Set Eyebrow Perfection Gel

Saçın ihtiyacı olan keratinle benzer özellikler içeren bu ürün kaş tellerini güçlendirmek için tercih edilir. Kaşların doğal büyüme sürecini hızlandırmayı ve kaşları uzatmayı sağlar. Kaşların yumuşak ve esnek şekilde uzamasını sağlayarak, dökülmesini engeller. El yapıdaki ürün kolayca kuruduğu için kullanımı kolaydır.

Esose Kaş Ve Kirpik Serumu

Kirpiklerinizin doğal yapısını bozmadan uzama sağlayan esose kaş ve kirpik serumu ile kaşlarınızın uzadığı 2 haftada belli olacaktır. Çünkü esose klinik testlerle kanıtlanmış şekilde 2 haftada yüzde 25 uzama vaat ediyor. 6 hafta sonunda ise yüzde 70’lere varan büyüme sağlıyor. Üstelik bunu yaparken cilde ve kirpiklere zarar vermiyor.

M2Lashes Kirpik Çıkarıcı Serum

Bu serum kirpik köklerini uyararak uzama sağlıyor. Kirpik uzatması için tamamen doğal ve göze zarar vermeyen şekilde etki ediyor. Dökülme yaşayanlara karşı oldukça iyi bir öneri diyebiliriz. Bu serumu kirpik canlandırmak için olanıyla birlikte uyum içinde kullanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.