Yüz İçin En İyi Serumlar

En iyi Yüz Serumları ; Yaşlanma etkilerine karşı savaşan serumlar cilde harika faydalar sağlıyor. Anti-aging etkileriyle cildinizde oluşan kırışıklıklar ve ince çizgiler serumlarla giderilebiliyor. Cilt bakımınızda biliyoruz temizleyici, tonik, nemlendiriciler maskeler kullanıyorsunuz. Ama yüz serumları bu yaptıklarınızın en iyi önemli adımlarından biri olmalı.

 

Cilt Serumları

1 – Geliştirilmiş Gece Onarıcı Serum ( Esteé Lauder Night Repair )

Estee Lauder bu serideki onarıcı gece serumu sayısız başarının sembolü olarak karşımıza çıkıyor. Deneyenlerin mucize olarak adlandırdığı gece serumu 21 günlük bir denemeden sonra sonuçlarını gözle göreceğiniz kadar harika olduğu. Cildi kendi başına bile onarmada oldukça etkili bir ürün. Anti-aging özelliği sayesinde cildin geçmişte aldığı hasarları onarır. Kızarıklık ve kırışıklıkları engeller. Ciltte harika bir koruyucu kalkan oluşturur. Estee Lauderin bu harika gece serumu çok az kullansanız bile çok etkileyici sonuçlar elde edersiniz. Yeni bir cilde sahip olacağınızı temin ediyor.

 

2 – Ultra Düzeltici Serum ( Chanel Precision Ultra Correction )

Ürünün isminden zaten yeterinde ne demek istediği anlaşılıyor ve kişiyi direk cezp ediyor. Sonuçlarını çabuk veren ve belirgin şekilde gösteren bir serum. Akşam da sabahta sürülen bu serum nemlendiriciden önce yüze sürülen serum lif özelliğinden zengin olduğu için anında cildinizdeki sarkmaları toparlıyor ve cilde elastikiyet kazandırıp gerginleştiriyor. Chanel zaten adından sebep çok güvenilir bir marka. Denemeniz gereken bu ürünün verdiği sonuca bayılacaksınız. 

 

3 – Gece Bakım Serumu ( Clinigue Repairwear Extra Serum )

Cildinizin ihtiyacı olan ekstra bakımı ve özeni Clinigue size sağlıyor. Sonuçları sizi rahatlatacak ve yaptığınız sıkıntıyı oldukça giderecek bir ürün. Cildinizin ihtiyacı olan dış desteği yani extra bakımı size fazlasıyla sunuyor. Geceleri yatmadan önce sürülen bu serum cildin kaybettiği elastikiyeti, nem kaybını ve cildin ihtiyacı olan gerginliği geri veriyor. Bu serum çok hafif bir yapıya sahip kokusu hiç yok clinigue’nin özelliği de bu alerjen bir cilt yapısına sahipseniz bu serum tam size göre.

 

4 – Yenileyici Canlandırıcı Cilt Serumu ( L’Occitane Immortelle Brightening Renewing )

L’Occitane bir çok ürünü ile vücut losyonu, duş jeli, yüz bakımları ve serumlarda da bir harika. Cilt bakımı cildin sonsuza kadar güzel kalmasını vaat eden bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça iddialı olan bu marka serum içeriğindeki C vitamini ve ölmez otu tohumu ile cildinizde bulunan yaşlanma ve güneş lekelerini temizliyor. Cildinize aydınlık katarken gerginleşip daha güzelleşmesini sağlıyor. Makyaj öncesi cildinize uygulayabilirsiniz.

 

5 – Yenilikçi Gece Bakım Serumu ( Murad Night Reform Treatment )

Harika bir ürün ve serumlar içinde en beğenilen ürün olan Murad bu serumu ile de damgasını kozmetik sektörüne vuruyor. Sürdüğünüz andan itibaren cildinizin sıkılaşıp gerginleştiğini hissediyor ve elastikiyet kazandırıyor. Nem seviyesi çok fazla olan bu gece serumu cildinizin yenilenmesini sağlıyor. Yağlı, kuru ve normal yani her cilt tipi için uygun olan serum kullananları oldukça memnun edecek.

  Bunlarda İlginizi Çekebilir 


Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top