Vipbakim

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Bölgesel zayıflama : Fazla kilolar, uzun vadede birçok farklı problemi beraberinde getirebilmektedir. Biliyoruz ki yağlanma sonucu ya da gün içerisinde ki hantallıktan kaynaklanan kilo problemleri ortaya çıkabiliyor. Genel olarak kilo almaktan ziyade çoğu insanlar bölgesel kilo problemi yaşıyorlar. Örneğin; vücudunuzun üst kısmı gayet ince ve şekilli iken bacaklarınız çok şişik olabilir. Bu noktada bölgesel uygulamalara ihtiyaç duymanız gerekir. Nitekim bu noktada uzmanlara kulak vermekte yarar ver.

Bölgesel zayıflama yöntemleri birçok farklı şekilde sıralanabilir. Bu noktada yaptığımız araştırma sonuçlarını sizlere sunmak istiyoruz.

Lazer Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama

Son dönem teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte alternatif tıp konusunda da gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Lazer lipoliz yöntemi, zayıflama konusunda son dönem bayanların en çok kullandıkları yöntemlerden birisidir. Ultra-viole lazer ışınlarının vücut için sağladığı inanılmaz etkileri biliyoruz. Vücuda uygulandığı an itibari ile kalıplaşmış yağların parçalanmasını sağlar ve yakılabilir hale getirir.

Deri altına uygulanan bu lazer tedavisi, küçük bir cerrahi operasyon ile gerçekleşir. Sıkıntılı bölgede 3 mm’lik açılan bir kısıma uygulanır. Deri altındaki yağların parçalanması işlemidir. Böylelikle bölgesel anlamda yaşadığınız problemlerden kurtulabilirsiniz.

Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama

Kavitasyon yöntemi ile zayıflama konumuzdan detaylıca inceleyebilirsiniz. Son dönemlerin en popüler uygulamalarından birisi olarak biliniyor. Vücudun yağ birikmiş bölgelerine uygulanan Kavitasyon, teknolojik olarak geliştirilen bir cihaz ile vücutta sağlıklı olmadığı görülen bölgeye masaj yapar edası ile uygulanır. Bu, cilt altındaki yağların parçalanmasına sebebiyet verir ve kısa zaman içerisinde incelme sağlar. Kesinlikle cerrahi bir operasyon değildir. Tedavi sonrasında günlük yaşantınıza rahatlıkla devam edebiliyorsunuz.

Spor Yaparak Bölgesel Zayıflama

Vücudunuzun sorunlu bölgelerinde ki yağ birikintileri, hiç kuşkusuz ki fonksiyonel aksaklıklar nedeni ile ortaya çıkar. Kan dolaşımının yavaş olması ve hareketsizlik, bu problemleri açığa çıkaran önemli hususlardan birisidir. Spor yaparak sorunlu bölgeyi çalıştırmak, birçok farklı şekilde fayda gösterir. Örneğin; üst bacaklarınızın çok şişkin olduğunu düşünüyorsunuz. Bunun için bu bölgenin kan dolaşımının hızlandırılması son derece önemlidir.

Hangi sporlarla bölgesel zayıflanır inceleyelim : Vücut sıkılaştırma ve incelme

Günlük yürüyüş ya da koşu yapmak bacaklarınızı çalıştırmanıza olanak sağlayacaktır. Ancak çeşitli spor merkezlerinde uzmanlar eşliğinde bu sporu yaptığınız takdirde daha olumlu ve kesin sonuçlar elde edebilmeniz elbette ki mümkün olacaktır. Bununla birlikte günlük su tüketimini asla aksatmamak gerekir.

Bölgesel Zayıflama Kremleri

Bölgesel kilolardan kurtulabilmek için çeşitli kozmetik markalarının geliştirdikleri ürünler bulunmaktadır. İnceltici kremler bölgesel zayıflama konusunda en büyük yardımcılarınız olacaktır. Kaliteli markaların ürünlerini kullandığınız takdirde kısa vadede olumlu sonuçları gözlemleyebilmeniz mümkün olacak. Bu ürünleri kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus düzenli ve sürekli kullanımdır. Daha sonra sorunlu bölgenin inceldiğini görebileceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.