Vipbakim

Diyet Yapmadan Göbek Eriten 3 Mucize Maske Tarifi

Diyet Yapmadan Göbek Eriten 3 Mucize Maske Tarifi

Göbek eritme her zaman kolay olmayabilir. Yerleşen yağların vücuttan uzaklaştırılması için maske uygulamaları da yapılabilir.Göbek eritmek için hazırladığımız maskeleri uygulayarak kısa sürede etkili sonuçlar alarak karın ve göbek bölgesi yağlarından kurtulabilirsiniz.

Göbek Eritmek için  maskeler

Göbek Eritme (1);  – 1 tatlı kaşığı portakal yağı, -1 tatlı kaşığı biberiye yağı

Bu maskeyi özellikle spor yaptıktan sonra uygularsanız daha çok faydasını göreceksiniz. Malzemeleri karıştırdıktan sonra; karın bölgenizin tamamına yayın ve streç filmle kapatın. Bu şekilde yarım saat beklemeniz gerek. Daha sonra ılık bir duş alarak, karşımı cildinizden çıkarın. Karın bölgesi yağlarının yakılmasında çok etkili bir karışımdır. Spordan sonra uygulamanız daha iyidir.

 

Göbek Eritme (2); – 1 çorba kaşığı limon suyu, -2 çorba kaşığı susam yağı, – 1 çorba kaşığı biberiye yağı

Bu karışımı bir kapta karıştırın. Ve elinize alacağınız bir pamuğu bu karışıma batırarak, karın bölgenize sürün. Pamukla karnınıza sürerken masaj yapmayı ihmal etmeyin. 40 dakika bekledikten sonra, karışımı cildinizden arındırın.

 

Göbek Eritme (3);- 1 tatlı kaşığı defne yağı, -1 tatlı kaşığı limon yağı

Defne yağını ve limon yağını bir kasede karıştırın. Daha sonra parmak uçlarınıza aldığınız yağdan; göbeğinize masaj yaparak uygulayın. Karnınızda az miktarda yanma ve kaşıntı hissedebilirsiniz. Daha sonra 15 dakika bekleyerek yıkamalısınız.

 

Göbek eritme için uygulanan maskeler haftada 3 kere uygulanabilir. Spor yaptıktan sonra; maskeleri uygulamak daha iyi sonuçlar verecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.