Vipbakim

Hangi Ünlü Nasıl Zayıflıyor

Hangi Ünlü Nasıl Zayıflıyor

Ünlüler nasıl zayıflıyor ve zayıf kalabiliyor formlarını nasıl koruyorlar merak etmiyormusunuz? Jessica Alba’dan Jennifer Lopez’e, Drew Barrymore Heidi Klum’a ünlülerin nasıl zayıfadıkları  makalemizde açıklıyoruz.  Bütün ünlülerin beslenme ve diyet türleri farklı farklı. Ünlülerle yapılan röportajlardan edinen bilgiye göre sizde ufak ipuçlarıyla kendinize uyan sağlıklı olan beslenme türlerini uygulayabilirsiniz.

 

Jennifer Lopez : Her türlü beslenme şeklinden faydalanıyorum. Karbonhidrat, et ve dışarıda yemek bile yediğini söyleyen Jennifer Lopez tek dikkat ettiğinin her şeyden azar azar yediği. Tatlıyı hayatından uzak tuttuğunu tatlı olarak tek yediği çikolatalı kurabiye olduğunu söylüyor. Çikolatalı kurabiyeden de en çok 2 adet tükettiğini önemle vurguluyor.

 

Jessica Alba: Çok küçük yaşlardan beri egzersiz ve diyet yapmayı ailesinden gelen rahatsızlıklar sonucu öğrendiğini söylüyor. Ailesinde bulunan kolestrol ve tansiyon rahatsızlığı sebebiyle her zaman dikkatli. Rutin yemek özelliklerinde balık, yağsız proteinler, sebze, tavuk ve meyve mutlaka olduğunu söylüyor. Tatlı olarak tükettiğim tek ürün meyveli ve çikolatalı yoğurt oluyor. Alternatif tatlılardan ev hamur işinden mümkün olduğunca uzak duruyor.

 

Reese Witherspoon: Her gün mutlaka spor yaptığını günde 1 saat yürüyüş ya da koşu yaptığını sporu sevdiğini söylüyor. Koşarken yanındaki arkadaşıyla sohbet etmekten keyif aldığını çocuklardan hayatından ve aşk yaşamından bahsettiğini bunun da özel bir yetenek olduğunu dile getiriyor. Arkadaşlarıyla sohbet ederken koşmaktan büyük keyif alıyor.

 

Drew Baarrymore: Normal beslenme şeklinden daha az yediğini söylüyor. Her şeyden her zaman azar azar tüketiyor. Kısıtlamalara gelemediğini istediği yiyemediğini düşünemiyor bile. Kısıtlamaların yeme isteğini daha çok arttırdığını düşünüyor.

 

Jennifer Garner: Kızartma tarzı beslenme şeklini çocukluğunda bırakmış Garner. Karbonhidrat hiç yemediğini ancak canı çok istediğinde patatesi tatlı olarak haşlama yediğini söylüyor.

 

Heidi Klum: 4 tane çocuğunun olduğunu ve sürekli onlarla oyalanmakla ve uğraşmakla her zaman hareketli olduğunu söylüyor. Çocuklarıyla birlikte parka gittiğini ağaçlara tırmandığını ve trambolinde sürekli zıpladıklarını her zaman onlarla olunca ister istemez fit olduğunu dile getiriyor.

 

Carmen Electra: Sürekli olarak her boş kaldığında yoga yaptığını bundan büyük zevk aldığını hem bedeninin hem de ruhunun dinlendiğini söylüyor. Ayrıca Her sabah ilk uyandığında Avrupalılar gibi kahve içtiğini ve gün içerisinde 2-3 litre su tüketmeye özen gösterdiğini söyleyen ünlü hafta da 2 kez 1 saatlik hafif egzersizler yaptığını da gizlemiyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.