Sadece 3 Adımda Daha İnce Ve Zayıf Görünmenin Yolları

Biz kadınlar kaç beden olursak olalım her zaman daha zayıf görünmek isteriz. Kilo vermeden olduğumuzdan daha zayıf görünmek için yapabileceğimiz birkaç numara var. Küçük sihirli dokunuşlar ile 3 adımda daha zayıf görünün. Nasıl mı?

1. Adım:

3 adımda daha zayıf görünün ilk adımında kıyafetler rol oynuyor. Öncelikle giydiğiniz kıyafetin rengini doğru seçmelisiniz. Koyu ve tek renkli elbiseler daha zayıf görünmenin püf noktası. Bu yüzden siyah, gece mavisi veya kahverengi tercih edebilirsiniz. Kıyafetin rengi kadar kumaşı da önemlidir. Sert ve vücudunuza yapışan kumaşlar yerine hafif ve yumuşak kumaşlar kullanmak size yardımcı olacaktır. Giydiğiniz kıyafetlerde küçük desenler tercih etmek sizi her zaman daha zayıf gösterecektir. Aynı zamanda enine çizgiler yerine boyuna çizgileri olan kumaş deseni kullanın. Daha uzun ve zayıf görünmek için uzun etekler kullanmak doğru olacaktır. Doğru iç çamaşırı ile kalçalarınızı daha ince gösterebilirsiniz. Toparlayıcı özelliği olan iç çamaşırları bedeninizin alt kısmını olduğundan zayıf gösterecektir. Göğüsleriniz içinde doğru modelleri seçerek daha derli toplu bir görünüme kavuşabilirsiniz.

2.Adım Saç ve makyaj :

Değişik saç şekilleri ile yüzünüzü daha ince gösterebilirsiniz. Örneğin eğer kakülleriniz varsa düz fön çektirmek yüzünüzü daha ince gösterecektir. Yuvarlak fönler yüzünüzü her zaman olduğundan şişman gösterir. Topuz veya at kuyruğu kullanarak yüz hatlarınızın uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. Omuzlarınızın görünmesi de vücudunuzun üst kısmını daha uzun ve ince gösterecektir. Doğru makyaj ile yüz hatlarınızı daha ince bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Elmacık kemiklerinizin altına koyu tonlarda allık sürmek yüzünüzü daha zayıf gösterecektir. Gözlerinizin üst kapağının dışına siyah göz kalemi sürün. Alt kısmına ise göz kalemi çekmeyin veya beyaz kalem sürün. Alt kısma koyu renk kalem uyguladığınızda gözleriniz daha küçük görünür. Büyük gözler yüzünüzün zayıf görünmesi demektir bu yüzden mutlaka maskara uygulayın. Unutmamanız gereken bir diğer konu ise koyu tene sahip olan insanların daha ince göründükleri. Kışın bronz bir cilt için solaryum veya bronzlaştırıcı kremler kullanabilirsiniz.

3. Adım doğru ayakkabı seçimi:

öncelikle bilekten bağlanan ayakkabılarınızı kullanmaktan vazgeçin. Bu ayakkabılar bacağınızı olduğundan kalın ve bacak boyunuzu olduğundan daha kısa gösterir. İkinci önemli şey ise kısa topuklu ayakkabılar yerine yüksek topuklu ayakkabılar tercih edin. Boyunuz uzun olsa da yüksek topuk sizi daha ince gösterecektir.
Sıraladığımız maddeleri uygulayarak 3 adımda daha zayıf görünün. Küçük dokunuşların yarattığı büyük değişimleri fark ettiğinizde sizde şaşıracak ve buna bayılacaksınız. Her şeyden önemlisi kendinize güvenin! Kendinizden emin duruşlarınız ve davranışlarınız ile her zaman bir adım önde olacağınızı garanti edebiliriz. Yapmanız gereken en değerli şey kendinizi sevmek!

  Bunlarda İlginizi Çekebilir 


Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top