Vipbakim

Uyurken Kilo Verdiren İçecek Tarifi

Uyurken Kilo Verdiren İçecek Tarifi

Metabolizmanın çalışmasını sağlayan ve uyurken kilo vermenize yardımcı olan birçok yöntemden sonra şimdi de uyurken dahi kilo verdiren içecek popüler oldu.

Genelde sebze sularının tercih edileceği bu uygulamalarda kırmızı ve yeşil sebze ve meyveleri blenderdan geçirip su ekleyerek tüketebilirsiniz. Kilo vermenizi kolaylaştıran bu içecek sayesinde ideal kilonuza ulaşabilir, uyurken bile yağlarınızın yakılmasını sağlayabilirsiniz.

Fazla kiloları olan kişiler genelde akşam ve gece yemeleri konusunda zarar görürken bu içecekler hem iştah kapatıyor hem de şişkinlik yarattığı için daha kısa sürede kilo vermeyi sağlıyor. Birçok ünlü isim bu karışımları tüketerek kilo veriyor ve ideal kilosuna ulaşmak için bu yöntemleri deneyerek etkin ve sağlıklı biçimde kilo veriyor. Aynı zamanda cildin güzelleşmesi de belirgin biçimde ortaya çıkıyor.

Kilo vermek isteyen ve çeşitli bitkisel karışımlarla ideal kilosuna ulaşmak isteyen birçok kişi, uyurken kilo verdiren içecek çeşitleriyle daha kolay kilo veriyor. Bunun için çeşitli içecekler ve karışımlar bulunuyor. İşte kolayca yapabileceğiniz tarifler!

Zencefil, Zerdeçal, Tarçın

Bir bardak ayranın içine ekleyerek karıştıracağınız bu karışımı yatmadan yarım saat evvel için. Her akşam düzenli kullanıldığında etkisini 1 ay içinde görebileceğiniz bu karışım daha formda olmanızı sağlayacaktır.

Soda, Limon, Yeşil Çay

Yeşil çayınızı soğutup içine soda ve limon ekleyerek uyumadan yarım saat evvel için. Her akşam düzenli tüketeceğiniz bu karışım uyurken bile yağ yaktıran içecek etkisi gösterecektir.

Maydanoz, Limon, Su

Ödem söktürücü özelliği en yüksek sebze olan maydanoz limon ve suyu blenderdan geçirerek akşam yemeği yerine tüketin. Bu uygulamayı iki gün yapıp bir gün ara vererek kısa sürede formunuza ulaşabilirsiniz.

Uyurken Nasıl Kilo Verilir?

Uyurken kilo vermek için ortamın biraz serin olması, yatmadan 1 saat evveline kadar su tüketimi yapılması ve akşam yemeklerini mümkün olduğunca tuzsuz ve sıvı almak gerekiyor. Kilo sorunu olan birçok kişi gibi siz de yatmadan önce atıştırmalardan kaçınarak, egzersiz yapabilirsiniz. Bu şekilde yağ yakımınız daha hızlı olacak ve kilo vermeniz çok daha kolay olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.